Wpis z mikrobloga

to proponuję zrzucić kilka bombek na kijów do wyrównania rachunku. Nic się u nas nie stanie, a że ukraińców kilka umrze to ich problem.


@FLAC: Ja proponuje czekać na OFICJALNE wyniki śledztwa. Póki co nie mamy nawet żadnych poszlak aby obwiniać Ukrainę za śmierć Polaków. Przypominam, że Binden nie ma kompetencji aby zabierać głos w tej sprawie, jego słowa nic nie znaczą nic, nie mają żadnej mocy prawnej. Może sobie gadać
  • Odpowiedz
@VWgolf3:

Póki co nie mamy nawet żadnych poszlak aby obwiniać Ukrainę za śmierć Polaków.


Winni są kacapy albo Ukraińcy. Rakieta S300 o zasięgu max 200 km. Kacapów nie było w takim promieniu, chyba że na Białorusi.
Popatrz pan, nie trzeba było nawet poszlak, żeby od razu oskarżać o wystrzelenie rakiety ruskich i próbować wciągać w tę wojnę NATO.
  • Odpowiedz
tylko i wyłącznie przez orków

@Matti28: nikt inaczej nie twierdzi, nawet wymienieni przeze mnie wyżej panowie z USA. Ale tak trudno to przyznać i powiedzieć "celowaliśmy w rosyjskie bombowce, ale zdarzył się wypadek, przepraszamy rodziny zabitych"? Odpowiedzialność za to powinna ponieść Rosja z Putinem na czele, ale strona ukraińska powinna się przyznać do tego, co się stało a nie chować głowę w piasek.
  • Odpowiedz
A była Ukraińska ? dopóki im się tego nie udowodni wiarygodność USA i Polski jest zerowa.


@VWgolf3: Oczywiście, wiarygodność Bidena jest zerowa, ale już Zełeńskiego ogromna, w końcu on nie miałby żadnego interesu, żeby kłamać xDDD Nikt nie pomaga ruskim propagandzistom bardziej niż takie osobniki jak ty.
  • Odpowiedz
jak tam idzie ta wasza trzydniowa specoperacja wojenna wania?

@jendriu: takie masz argumenty?
Już pisałem wyżej - zadawanie niewygodnych pytań to nie ruska propaganda, a jako człowiek, który przedkłada interes Polski ponad interes kraju sąsiedniego, podatnik i potomek ludzi, którzy walczyli o nasz kraj mam prawo takie pytania zadawać.
Nie dam się wciągnąć w narrację "albo całkowicie popierasz Ukrainę, albo jesteś za Putinem".
a.....e - > jak tam idzie ta wasza trzydniowa specoperacja wojenna wania?
@jendriu: ...

źródło: comment_1672772526fth0msHvbTFHIvzOZ2XTSl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz