Wpis z mikrobloga

@pablo_see: nie tylko starym, są rasy, które mają predyspozycje - egzotyk. Moja miała 6 lat jak przy badaniu krwi wyszły problemy z nerkami. Szybko zdiagnozowana, podaję leki i kroplówki podskórnie co drugi dzień i kitku żyje już z nami prawie 14 lat.

Poprzednia kota, też egzotyk, przypadkiem zdiagnozowana, zbyt późno, nerki wyglądały już jak winogrona. Przy wsparciu kroplowkowym niestety żyła z nami tylko pół roku i trzeba było podjąć tę okropną
Pobierz czachon - @pablo_see: nie tylko starym, są rasy, które mają predyspozycje - egzotyk. ...
źródło: comment_1672774188u1o99EdY22m1WCNIubkc3M.jpg
@kocot w zasadzie wszystko, je naprawdę dużo, głównie mięsko, wątróbki itp, bo rodzice mają sklep z mięsem, puszki doliny Noteci albo feringi, ale pije też mleko i bardzo lubi wiem, że w sumie nie powinny koty mleka pić, ale ten był wychowywany jeszcze w czasach kiedy koty piły mleko i nie było w tym nic dziwnego i tak mu zostało do dzisiaj. Dawniej jeszcze wychodził na dwór to zjadał jakieś myszy i
@EagleOfFreedom kiedyś myślałam, że ma tasiemca albo inne robaki, bo je serio dużo, ale badania zrobione wszystko w normie, chciałabym mieć taką przemianę materii jak on :p

P.S może Twoja świnka jest trochę za duża? :D