Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@21kremuwkarz37: bo jest coś takiego jak etykieta...tak samo jak się nie wchodzi w stroju kąpielowym/kąpielówkach bo przy 90 stopniach śmierdzi to jak cholera, tak samo nie wypada się #!$%@? gapić bo ofermy życiowe mają okazję zobaczyć przez 5 minut nagie ciało które nie jest złożone z pikseli.

Z resztą widzę że próba tłumaczenia tego nie ma najmniejszego sensu
@Marczeslaw a Ty możesz zrozumieć, że kobiety mają swoją własną strefę w saunie we Wrocławiu i jak chcą mogą do niej iść?

Nie wiem większość ludzi potrafi się zachować. Chodzę z dziewczyną i problemów jakiś do tej pory nie miałem. Tak samo jak nie widziałem takich zachowań.

Większy problem w saunie to dziadki lejące po czujniku w saunie parowej albo głąby które gadają jak #!$%@? mimo że powinna być cisza.

Ewentualnie są
@Marczeslaw: czemu po prostu nie zrobią dwóch małych saun zamiast jednej dużej? I dla facetów osobna dla kobiet osobna? Serio według Aquaparku Wrocław rozwiązaniem tego, że kobiety chcą siedzieć bez facetów jest danie im 1 dnia w którym zabierają facetom możliwość korzystania z usług za które zapłacili?