Wpis z mikrobloga

@sawardega Bujać to my, a nie nas. W 2021 inflacja na karmę dla psów wynosiła około 8% w porównaniu z rokiem poprzednim, zaś w tamtym roku to już ponad 48% co daje nam uśrednioną inflację na poziomie 60%. Z ppv zarobiłeś 190k + miałeś jeszcze doliczać zysk z odcinków, ale tu doliczmy te ledwie 10k dla prostszej matematyki, która wiesz co oznacza, że te 200k, że żeby teraz kupić karmy wartej wtedy 200k to realnie trzeba wydać 320k , a więc od siebie nie dodałeś nic pokryłeś po prostu koszta spowodowane inflacją przez przeciąganie całej akcji, ale za to w oczach kretynów wychodzisz na prawdziwego bohatera, który ze swoich tyle dołożył.
#famemma
  • 25
  • Odpowiedz
@roofi27: czemu wyzywasz od pajaców? Kupywałem ppv w dzien gali. załóżmy że kase dostał miesiąc później, a to że ją wydał PÓŹNIEJ TO O TO #!$%@? JEST TA DRAMA
edit tydzień przed walką kupiłem ( zawsze kupuje w dzień)
  • Odpowiedz
@roofi27: Już tłumacze.

Typ zbierał kasę na "cykliczne odcinki z psiakobusem" Miesięcznie miał nagrywać kilka odcinków. Skończyło się na tym że nie nagrywał, a inflacja leci w górę. Wykopki się prują i on zrobił ankiete na swoim IG że jednak przedłuża sobie czas na rozliczenie.

Jeżeli zbieram na coś hajs to nie mogę już po jego zebraniu zbierać warunków. Gdy padały argumenty z inflacją to sam zobowiązał się że to wyrówna
  • Odpowiedz
@Manio1199: zrobił to co chciał jego chajs który oddał na cel pomocy dla psów. Rozliczył się na czas i pokazał faktury wiec usiądź na #!$%@? i zamknij pysk. Skoncz się #!$%@? bo psiakobus cały czas będzie sam mówił ze odcinki pomagają bo zarabia to na siebie. Albo zacznij słuchać albo przestań #!$%@? głupoty
  • Odpowiedz
@roofi27: Jeżeli ktoś promuje swojego reflinka i mówi że wszelkie korzyści przeznaczy na akcję charytatywną, to sorry człowieku, ale nie jest to " jego hajs"
Jak tego nie rozumiesz to ja ci nie pomogę
  • Odpowiedz