Wpis z mikrobloga

@graycoast jakoś tak 15 listopada. Jeżeli dotrą kiedykolwiek następne to już raczej będą bez tej dodatkowej naklejki Jersey Post. Świat Przesyłek przyjął ją w oddziale 11 października.
  • Odpowiedz
@haosek gdzie się podziały przesyłki nierejestrowane PL0000 idące przez Świat Przesyłek, które nie dotarły w połowie listopada? Moja przyjęta w oddziale 17 października do teraz nie dotarła, a niby została nadana przez Litewską Pocztę i zabrana przez kuriera Poczty Polskiej w Nysie i przetransportowana do Warszawy na Łączyny 8. Ciekawe te ich bajki, bo jakby nadali to by przyszło na 100% i to już dawno ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz
@adammarek2: Wiadomo, że czasami coś utknie na Poczcie, albo u listonosza na biurku, ale generalnie masowe przetrzymywanie przesyłek gdzieś magazynach Poczty to największa bzdura jaką słyszałem. A różnym firmom czy nadawcom łatwo zwalić winę na PP jak przesyłka jest nierejestrowana.

A przy obecnej nagonce na PP (słusznej czy nie to inna sprawa) to niektórzy z automatu wszystko na PP zwalają. Jakiś czas temu doręczałem przesyłkę w poniedziałek, nadana w piątek (zwykły
  • Odpowiedz
@haosek zdarzają się opóźnienia na Poczcie, ale wszystko dochodzi w końcu, tylko ten Świat Przesyłek jako niby konkurencja przypuszczam, że naprawdę chciał tej Poczcie Polskiej zaszkodzić w postaci trzymania przesyłek u siebie i nadawania ich dużo później niż twierdzili.
  • Odpowiedz
@haosek mnie tam dopóki pośredników nie ma to wszystko dociera, nawet jak kilka dni opóźnienia jest, ale jak do przesyłki dobierze się firma typu Świat Przesyłek, która na szczęście jest w likwidacji to loteria jest, czy dojdzie w terminie, miesiące spóźniona, czy nawet w najgorszym wypadku wcale nie dojdzie. Nie ma opcji, żeby Poczta Polska była temu winna.
  • Odpowiedz
@Magdozaur: a ja nadal nie otrzymałem przesyłki z połowy września, która utknęła w magazynie Świata Przesyłek 17 października i to jeszcze z tym zielonym paskiem z napisem: Przesyłka została przekazana do finalnego operatora doręczającego.
  • Odpowiedz