Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do Mirków z #bialystok i #nieruchomosci

Chcę wynająć mieszkanie w Białystomu, mam ofertę żeby wynająć w Apartamentach Branickiego albo na ulicy Młynowej (tutaj dwa, Młynowa 46 lub "butikowa kamienica"). We wszystkich miejscach cena to około 3000 PLN, mniejsza o dokładną kwotę co do złotówki.

Pytanie: które budynki są lepsze? Ktoś tam może mieszka i może wypowiedzieć się o technice budowy / akustyce / czymkolwiek innym istotnym? Które z tych obiektów i miejsc w Białym są bardziej perspektywiczne i lepsze do osiedlenia się, możliwe, że zostanę w Białym już na stałe? Będę bardzo wdzięczny. Mam różne doświadczenia z wynajmami, często strasznie się niesie głos albo są jakieś inne problemy...

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b619843aff44a0fb1a9ec3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
  • Odpowiedz
na branickiego tworzą się korki, a ruch w tym obszarze jest jednokierunkowy. Blisko do plant i obu galerii. Młynowa o ile dobrze kojarze wydaje się kameralna, też jest sporo zieleni z małym parkiem przy teatrze lalek. Bardzo blisko ścisłego 'rozrywkowego' centrum.
  • Odpowiedz
DestrukcyjnyGrabarz: @tylkolurko i @moderator_chaosu

dziękuję za odpowiedzi. Biorę też pod uwagę możliwość, że za rok-dwa bym zrezygnował z wynajmu i kupił coś własnego. Wtedy również odradzalibyście Apartamenty Branickiego (dokładnie to to jest ulica Orzeszkowej) na rzecz okolicy Młynowej itp? Na rozrywkowym centrum mi nie zależy, ale tam przy Młynowej jest bardziej tak "ukryte" - niby o krok od wszystkiego co potrzeba, a jednak nie przy samej głównej ulicy, podoba mi się
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania najlepsza lokalizacja to róg Waszyngtona i Akademickiej. Dużo lekarzy i profesorów tam mieszka. Bardzo duże i ładne mieszkania. Jeżeli uda się jakimś cudem trafić Tobie, że ktoś będzie sprzedawał to możesz się zdziwić w jakich cenach tam schodzą mieszkania. Wynajem tam też jest bardzo drogi i dla wybranych. No ale coś za coś. Młynowa jest bardzo ok i w miarę dobre wykonanie. Moim zdaniem miejsce super i nie ma takiego ruchu,
  • Odpowiedz
FiligranowaSamica: @moderator_chaosu o jakim bloku mówisz jako "ostatnim" na Młynowej?

Apartamenty Branickiego - nie podoba mi się, że to wygląda jak nieco nowocześniejszy BLOK, taki o. Kloc...

Jakie dokładnie obiekty masz na myśli na styku Akademickiej i Waszyngtona? Nie orientuje się jeszcze dobrze w lokalizacjach w Białymstoku... Szukam czegoś takiego jak na Młynowej, że niby blisko wszedzie, ale jesteś trochę "ukryty" od hałasu, możesz na chillu wyjść na spacer itp, mega
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania mówię o Waszyngtona 1.stsrszy blok z cegły, ale moim zdaniem najlepsze miejsce w Białym do mieszkania zwłaszcza jak ktoś studiuje na UMB. No i park masz przechodząc tylko przez ulicę. Z Młynową chyba się nie dogadaliśmy bo ja mówię o blokach bardziej na Kijowskiej a Ty pewnie piszesz o tych nowych co Kalter stawiał. Jeżeli o nich to w ogóle nic nie powiem ale Kalter raczej nie robi lipy jak np
  • Odpowiedz
UwielbianaKochanka: @moderator_chaosu

Tak, mi chodziło o Młynowa 46 ("Moja Młynowa") lub Młynowa 60 (Nowa Młynowa) lub Butikowa Kamienica albo Młynowa 38. Tam od Kijowskiej co mówisz z widokiem na filharmonię ciężko coś złapać, ale pewnie też byłoby fajnie. Interesuje mnie głównie takie nowe budownictwo - na Waszyngtona 1 sprawdziłem co piszesz, lokalizacja faktycznie super, tylko nie wiem czy same budynki fajne? Jak będę to się przejdę zobaczyć.
---

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz