Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że jak blackpill wejdzie do mainstreamu, to cucki już nie będą tak chętnie podbijali do samotnych matek.

Najbardziej to gniję w sumie z alimenciarzy. Można poczytać na tagu rozwod, że faceci co miesiąc muszą sypać po np. 700-1500 zł na alimenty xD. Oj wiem, utrzymanie dziecka kosztuje xD. Ciekawe czy coś skapnie na mamę i nowego wujka dzieci xD. Bycie przegrywem jednak ma swoje zalety, bo przynajmniej nigdy nie byłem przegro-beto-bankomatem, a to jest nawet gorsze niż niezaruchanie nigdy.

#przegryw #zwiazki #rozowepaski #dzieci #blackpill
  • 15
  • Odpowiedz
@TrisssMerigold: Nie chodzi o to, aby alimenty w pełni pokryły koszty związane z dzieckiem. To dziecko nie jest tylko ojca, a też matki. Powinna również przypomnieć sobie o tym finansowo, a nie liczyć z góry. 1500zł może nie pokrywa wszystkich wydatków, ale przynajmniej nie straci większości swojej wypłaty.
  • Odpowiedz
@CandyToy tak, ale chłop pisze, że mamusia coś jeszcze na siebie i na "nowego wujka" z tego wyda. Czyli że są wystarczająco duże dla utrzymania dziecka. Jeśli nie mówimy o patoli oczywiście, która ma gdzieś dzieciaki, to nie wystarczą.
  • Odpowiedz
bo przynajmniej nigdy nie byłem przegro-beto-bankomatem


@RiccardoGolodupiec: to poczekaj jak dowalą takie bykowe, żeby każda p0lka miała na b0mbelka po chadzie i dla siebie a jednocześnie nie musiała wchodzić w jakąkolwiek interakcje że słabymi genami.
  • Odpowiedz
@hehexdlollmao z żadnej, 50% matka i 50% ojciec i matka jeżeli opiekuje się dzieckiem najpierw przedstawia kosztorys i wyliczenia ile płaci na utrzymanie dziecka rocznie sąd dzieli to na pół plus patrzy na standard życia poprzedni jak było się w związku ile zarabia sięitp i przyznaje kwotę
  • Odpowiedz
Czyli jak w związku np było się z bogaczem i dziecko np miało drogie zajęcia dodatkowe itp.to sąd nie może dać mniej żeby dziecko przestało z nich uczęszczać, czyli nie może jego standard życia spaść xd
  • Odpowiedz
@valvata: Może są przypadki, gdzie kwota jest ponad koszty utrzymania. Tego nie wiemy. Dużo też zależy od standardów życia, jakim dysponuje matka tego dziecka. Może mu kupić buty z CCC za 150zł, a również może zakupić coś z półki Bally..
  • Odpowiedz