Wpis z mikrobloga

Potrzebuję transmiter FM do auta bo radio nie ma bluetooth. Jaki polecacie? Budżet 100 zł. Podobno rock b301 jest koksem, ale te kilka negatywnych opinii mnie zaciekawiło. Lubię słuchać głośno muzyki, więc potrzebuję coś, co nie będzie miało zakłóceń na full volume xD Fajnie, jakby się szybko łączyło z telefonem. Reszta pierdół typu mikrofon czy bajerancki ekran jest mi nie potrzebna.
#radio #caraudio #auto #auta #samochody
Pobierz shalisek - Potrzebuję transmiter FM do auta bo radio nie ma bluetooth. Jaki polecacie...
źródło: comment_1672944999tnLKgKT2BXBAlExZ8qEAz7.jpg
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
kiedyś w polo zmieniałem radio to mi gaśnie przy skręcaniu i zbyt długo podtrzymuje po zgaszeniu silnika

@shalisek: Brzmi, że może to być wina źle podłączonych kabli zasilania (np. zamiana miejscami kabli zasilania stałego +12V i tego włączanego tylko po przekręceniu stacyjki) oraz kabla odpowiedzialnego za sygnalizację radiu bieżącej prędkości poruszania się (częstotliwość na tym kablu zależy od prędkości, więc może to dlatego radio gaśnie przy skręcaniu - czyli przy niższej
@mp107 jak próbowałem odwrotnie to bezpiecznik #!$%@?ło, albo radio grało dalej po zamknięciu auta :( tu chyba chodzi o skoki napięcia jak skręt, wsteczny, nagłe hamowanie, włączanie świateł itp xD
@shalisek: miras nie słuchaj cepów co mieli jakieś tanie gowno z auchan za 20 zł i narzekają xD ogólnie transmitery lepiej sobie radzą z muzyką głośną niż cichą. Polecam tego Baseusa: https://allegro.pl/oferta/transmiter-fm-baseus-bluetooth-2xusb-usb-c-microsd-11820964867

2 miesiące temu kosztował jeszcze 50 zł.. ale taki mamy klimat.
praktycznie nie słyszę szumów - kwestia odpowiedniego wyregulowania głośności telefonu, głośności radia, głośności transmitera oraz doboru fal radiowych - ale to wszystko robisz tylko raz i masz spokój.
Pobierz mmenelica - @shalisek: miras nie słuchaj cepów co mieli jakieś tanie gowno z auchan z...
źródło: comment_1673007696Vtu23OyRu4IonBbnrbLk5c.jpg