Wpis z mikrobloga

Jaki jest według was najbardziej spoko sklep z elektronika, pod zakup karty graficznej.

Najbardziej spoko wydawal sie komputronik (szczególnie pod zakup ASUS TUF), ale obecnie nie ma kart, czasem pojawiaja sie 3070 ale to chyba ze zwrotów, wiec musiałbym czekać na jakąś dostawe, może nawet na nową serie z DDRX

#pcmasterrace #kartygraficzne
  • 8
@NewBlueSky:
Nie ma reguły tak naprawdę. W każdym sklepie może się trafić wadliwa karta, albo sklep może coś spaprać.
Duże sklepy mają duży obrót sprzętem i częściej słychać o ich wpadkach.

Ja osobiście kupuje w znienawidzonych sklepach (X i owocowi), ale w komputroniku też się zdarzyło.

Jak możesz odbiór osobisty albo nagrywaj otwieranie paczki, żeby mieć jakiś dowód.
@Tak_masz_racje: @qrak01: nie no wole mimo wszystko postawic na jakis sklep, ktory nie zwinie sie z rynku przez 2-3 lata (a przynajmniej nie daje przeslanek xD)

xkom i morele spoko ale na kartach graficznych maja wysokie marze i oszukuja, wiec wypadaja z opcj, tzn xkom bylby top 2 opcja po komputronik
@NewBlueSky: Myśle ze ceneo i porównanie xkom morele i komputronik. Tym ostatnim kibicuje bo ostro ostatnio zainwestowali i odświeżają markę co się chwali. Jest jeszcze proline który tez ma sporo sprzętu ale to już nieco mniejsza skala
@pablosik: no wlasnie tych kart nigdzie nie ma

- Na komputroniku jak pisalem wpis to mozna bylo kupic ale juz nie ma:
https://www.komputronik.pl/product/727025/asus-geforce-rtx-3070-tuf-8gb-oc-v2.html

to jakies pojedyncze sztuki pewnie ze zwrotów, więc wole nie brać.

- Na xkom moze jeszcze wczoraj (albo przedwczoraj) byla dostepna (za 3799) ale juz jej nie ma. Z podobnych maja tylko 3060 Ti ale nie w wesji V2.
- ten sklep na N ze screena ma bardzo
Pobierz NewBlueSky - @pablosik: no wlasnie tych kart nigdzie nie ma

- Na komputroniku jak ...
źródło: comment_1672961388hrH0nJgyTCjCZmNmPxLRa1.jpg
@NewBlueSky: U mnie komputronik odpada za podejście do klienta, w czasach covid zamówiłem 3060 ti za 2100, odpisali po 3 dniach ze nie moga zrealizować zamowienia, po czym wystawili ta sama kartę 2800. Dali mi info ze producent wstrzymał produkcje XDD
@NewBlueSky: Jaki masz budżet?


@Szala: teoretycznie nieograniczony. Po prostu chce kupić coś opłacalnego, taki midrange na pare lat używania, bo niektórzy udają przy zakupie, że kupują coś na ten rok i się kłócą, że z daną kartą będą mieć 60 fps w grach dzisiaj, a rzeczywiście chodzi o kupienie czegoś co zadziała też za rok-dwa. XD Jakieś odklejusy.

Z analiz wychodzi, że karty 3060 Ti - 3070 Ti mają spoko