Wpis z mikrobloga

inne kraje jak coś wysyłają to też tak skrupulatnie cały wykop informujesz? Napisz proszę Rumunia co dostarczyła, Estonia itp itd.


@KaizenMan: Jasne, albo się informuje o wszystkich krajach na świecie, albo o żadnym, to logiczne! xD
  • Odpowiedz
@KaizenMan: @mietek79: przecież to pisuarki rzucały fake newsy o pomocy Niemców dobrze, że pokazuje prawdę i fajnie, że słychać przy tym trzesk pękających dup
@GeraltRedhammer: Niemcy od początku dostarczały sprzęt, jak pisuarki szczekały, że nic nie dają to 2 tyg wcześniej latały po Twitterze filmy z trafień Panzerfaustami. Wystarczy pogadać z kimś kto miał służbę w Rzeszowie żeby śmiać się z ich proruskiej propagandy
  • Odpowiedz
@su1ik:

Po cholerę wciskasz w to politykę? Ci którym nie podoba się polityką Niemiec, nie muszą być zwolennikami PiS.

To Niemcy wyhodowały bestię Putina i miały w dupie interesy krajów UE. To Niemcy kategorycznie odmówiły na początku jakiejkolwiek pomocy i w praktyce przez pierwszych 5 miesięcy nie wysłały nic oprócz pomocy humajitarnej. Polska wysłała już dawno czołgi a Sholz twierdził że żeby podjąć taką decyzję potrzebuje zgody państw NATO.

Nadal w
  • Odpowiedz
@Kempes: A także 2137 sznurówek lewych i 2137 sznurówek prawych.

Jakbyśmy my każdą jedną rzeczy wymieniali co poszła na wschód to miejsca na tłiterze by zabrakło. Nikt nie liczy autobusów pełnych zapasów od praktycznie każdego większego miasta w Polsce. Niemcy to najwięksi hipokryci tej wojny i kolejnymi tysiącami śpiworów i ładnie zedytowanymi listami na wikipedii tego nie zmienią.
  • Odpowiedz
@su1ik: Ale ty zarzucasz nieprawdę bez żadnego argumentu. Tylko na podstawie, że tak Ci się wydaje. Nawet gdy dostajesz link do niemieckojęzycznego źródła.

Różnica między mną a Tobą jest taka, że dla Ciebie w nic nie warto wierzyw tylko w twoją bańkę informacyjną. Ja i wiem, że to jest dziwaczne znam Rosyjskie i Niemieckie Źródła. Ba, jestem na tyle stuknięty i dyskutuję o wojnie z Rosjanami i Niemcami... Niemcy są bardziej
  • Odpowiedz
@GeraltRedhammer: chłopie ja mam zaufanego człowieka bezpośrednio w Rzeszowie i wiem ile, jakiego sprzętu i skąd idzie do ukrów. Czytaj sobie populistyczne źródła (sam do nich linkujesz XD) i żyj w swoje bańce informacyjnej, tylko nie rób z siebie ekspercika bo łykasz propagandę aż mi się śmiać chce
  • Odpowiedz
@su1ik: To ile? Piszmy o konkretach :-) według ogólnych danych to prawie żadne typu sprzętu nie przekazały więcej niż Polska. Oczywiście jak już przekazały to w 90% w lepszej jakości. A po tak dużym kraju i z takim PKB na głowę i populacją powinni być zdecydowanymi liderami.

I tak jak pisałem. Niemcy dopiero zaczną pomagać, bo ich polityka okazała się kompromitacją o czym pisało PiSowskie Deutsche Welle i Die Welt. Już
  • Odpowiedz