Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko #benzodiazepiny #leki

Dzieńdoberek.

Czy istnieje jakiś portal wystawiający recepty na benzo przy założeniu, że w historii moich recept figuruje już np. Pregabalina czy Zolpidem wystawione przez normalnego lekarza, więc widać, że historię mam mało ćpuńską? Potrzebuję benzo na poprawę snu / zasypianie / lęki, ale nie chce mi się bawić w chodzenie do lekarza pierwszego kontaktu, a potem tłumaczyć się psychiatrze. Zaznaczam, że nie jestem ćpakiem, który zaraz zje blachę i o tym tutaj napiszę :)
  • 13
@oppserwatorr: jest bardzo mała szansa że przez internet ci wypiszą, mimo wszystko lepiej się udać do lekarza POZ i powiedzieć że już się brało dany lek (co niekoniecznie musi być prawdą) i pomagał na to i tamto. Mi się udało tak zdobyć reckę na alprę za pierwszym podejściem
@oppserwatorr: no to niestety, ale naprawdę wątpię żeby udało ci się jakoś szybko ogarnąć benzo. Wiem jedynie, że przez internet można łatwo zdobyć pregabalinę, bo nie jest klasyfikowana jako substancja psychoaktywna, wystarczy że się wpisze, że się cierpi na bóle neuropatyczne. Nie wiem jak pomaga na zasypianie, ale na pewno lepsza pregaba od melatoniny czy innych OTC. Ewentualnie możesz kupić jakieś leki przeciwhistaminowe na zasypanie
@oppserwatorr Dopiero zajrzałem w Twój profil. Niezła beka:

Moje doświadczenie to wiele lat i oprócz opio było wszystko i dużo - stimy, psychodeliki, euforyki, więc można tłumaczyć bez ogródek.


To jak to było, tym ćpaniem? ( ͡º ͜ʖ͡º)
A teraz sobie wyobraź, ze rozrozniam narkotyki od lekarstw. Dziwne tutaj, prawda?

Wody utlennionej też nie kupujesz, bo wódkę pijesz?

Takze odbij, bo #!$%@?łeś sie i tasujesz się pod stołem, ze jestes nadkumacz. Z mojej strony koniec gadki z Tobą.
@neko204395: Jak juz wspomnialem pregabalinę mam, nie działają nawet konskie dawki, sprawdzalem. Zolpi tez mam w zapasie, ale potrzebuje skrawdzic benzodiazepiny,bo to naturalna kolej rzeczy. Wssystkie melatoninki czy 5 HTP pomijam, no to nie ta liga niestety.