Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie już ta gra. Niby wszystko ok ale tu jest tyle cholernych małych błędów i rzeczy które nie działają że odechciewa się grać jak non stop się nadziewam na takie pierdoły. Cały fun z gry idzie w cholerę jak znowu muszę robić restart bo np tym razem postać się zacięła w #!$%@? zbiorniku z gazem. Nie mam pojęcia jak, hitbox się po prostu skurczył i mnie wessało do środka tego zbiornika i nie mogłem się ruszyć

Chryste panie a przecież to już prawie rok temu wyszło....
#dyinglight #gownowpis
  • 8
@BorysKafarov: Myślałem że o pierwszej części mówisz xd

Dwójka ogólnie jest #!$%@? i jest to regres względem jedynki, sam fakt że bandyci zamiast walczyć z zombie to obie grupy lecą tylko i wyłącznie na mnie jest mega słabe. Ogólnie sztuczna inteligenci często się psuje a sama walka dawała mi więcej frajdy w pierwszej części, jakieś tam wszystko płynniejsze było i bardziej przejrzyste. Nawet lokacje były ciekawsze, bardziej klimatyczne a noce były
@Lesrley: Akurat u mnie npc biją się z zombie...pod warunkiem że ja trochę odbiegnę. To wtedy walczą z trupami ale nie żeby o mnie zapomnieli

Jedynka była miodzio a dwójka jak na razie wygląda jakby chcieli wszystko zrobić od nowa tylko pytanie po co skoro wszystko działało w jedynce. Walka z zombie jest irytująca przez to że się non stop przewracają do przodu po każdym uderzeniu zabierając nam HP

U mnie
@BorysKafarov: Budynki tak samo mnie wnerwiają, nie wiem co za debil w grze w której jednym z najważniejszych mechanik jest parkur stworzył budynki z których się ześlizgujesz a potem #!$%@?ł na to jeszcze drzewa xD

Na szczęście drugie miasto wydaje się ciekawsze, dopiero do niego dotarłem no ale pamiętam że w jedynce lubiłem wracać do pierwszych lokacji tak tutaj jestem prawie pewny że jeżeli mnie gra nie zmusi to już się
@BorysKafarov: Gram z dużymi przerwami ale coś kojarzę że dostałem się do tego drugiego obszaru przez metro, spoko bo jest masa wysokich budynków po których można latać ale jakoś mam wrażenie że cała mapa jest zbyt duża a odstępy od części budynków zbyt znaczne. Drzew chyba mniej, ogólnie nie przeszkadzają aż tak bardzo.

Jak masz ustawiony obraz ziarnisty czy coś w tym stylu to spoko jest ustawić normalny.

Mam nadzieję że