Wpis z mikrobloga

#kredythipoteczny #ing
Mirasy, jak mam hipoteke w ING na wysokim oprocentowaniu to przenoszac do innego banku wyglada to tak, ze ten nowy bank splaca calosc kapitalu w ING i mam zadluzenie w nowym banku?

Nie podoba mi sie, ze nowy klient moze miec nizsze oprocentowanie w ING ode mnie pomimo tego, ze ladnie place raty (nawet nadplacam ale z tego nie sa zadowoleni) od jakis 4 czy 5 lat
  • 3
  • Odpowiedz
Spłaca kapitał + naliczone odsetki do dnia spłaty + ubezpieczenia które się należą do dnia spłaty. W nowym banku bierzesz kredyt na spłatę tamtego i nowy kredyt masz na nowej ofercie. Pamiętaj, ze na nowym kredycie nie załapiesz się już na wakacje kredytowe.
  • Odpowiedz
Nie podoba mi sie, ze nowy klient moze miec nizsze oprocentowanie w ING ode mnie pomimo tego, ze ladnie place raty


@93michu93: Oferty zmieniają się w czasie i jest to zupełnie naturalne. Zanim podejmiesz decyzję o refinansowaniu kredytu zwróć uwagę na to, że mimo niższego oprocentowania realną korzyść ze względu na wakacje kredytowe oraz koszty refinansowania osiągniesz dopiero po kilku latach.
  • Odpowiedz