Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z anonimowych, bo niektóre przemyślenia uważam trochę za zbyt osobiste, żeby dzielić się tym full publicznie, dzbanów na wykopie tylko przybywa.

Jestem facetem, lat 33. Mam dość specyficzny charakter - introwertyk, domator, mówię co myślę, choć jestem ugodowy. W sumie od typowego piwniczaka odróżnia mnie chyba głównie to, że nie boję się kontaktów z ludźmi - ja ludzi po prostu nie lubię (poza gronem znajomych, którzy znaleźli się w moim życiu naturalnie - szkoła, praca, itp.). W sprawach damsko-męskich można powiedzieć, że jestem dość upośledzony - nigdy nie wszedłem w poważny związek, a na niepoważnych mi nie zależy. W zasadzie mógłbym szukać kogoś po portalach "dla wierzących" (centro-konserw?), tylko jestem agnostykiem, a to na bank generowałoby duże konflikty.

Miał ktoś podobne rozmyślania, gdzie szukać partnerki? Oczywiście nie na siłę - wolę być samotny solo, niż z kimś :P Z powodu charakteru wszystkie rady "wyjdź do ludzi", "zapisz się na tańce/kurs/itp." są raczej kontrproduktywne. Dla mnie tinder itp. to tylko narzędzia i ich nie demonizuję, ale taki ze mnie Adonis jak z koziej dupy trąba.

Mógłbym jeszcze mieć podejście a la wykop: jestem staruchem, więc albo samotna matka z dzieckiem, albo jakaś wariatka, albo sznur, ale wydaje mi się, że to myślenie ludzi, którzy patrzą głównie na wygląd, ew. na majątek.
Swoją drogą - jeśli ktoś w moim wieku (lub mniej) bierze sobie partnera z dzieckiem, to z jednej strony szanuję takich ludzi (bo ja bym nie potrafił), ale z drugiej strony nie rozumiem (w sensie, czy komuś aż tak zależy na zwalczeniu samotności, żeby w pakiecie dbać o cudze geny :P).

W sumie nie wiem, co chciałem osiągnąć tym wpisem - może na fali "nowy rok, nowy ja" uznałem, że chociaż się uzewnętrznię :D Albo podświadomie wierzę, że jest gdzieś taka żeńska wersja mnie z identycznymi problemami.

Jeśli zaśmiecam któryś tag, to z góry przepraszam.
#tinder #badoo #facebookdating #podrywajzwykopem

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b83c1f3aff44a0fb1ae39b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: z doświadczenia Ci powiem tak: jeśli partnerka akceptuje Twoje przekonania itp, choć sama jest dajmy na to wojująca ateistką z przeciwległego bieguna, prędzej czy później to z niej wyjdzie. Nie da się pogodzić sfery światopoglądowej jeśli są z dwóch biegunów, bo prędzej czy później dojdzie do scysji.
  • Odpowiedz
Czyli chcesz poznać szarą myszkę dla anonka, która będzie z tobą siedzieć na chacie i najlepiej, żeby była damską kopią Ciebie? Dude, myśle, że ciężko będzie znaleźć Ci taką osobę. A szczególnie wśród kobiet, które na tym Tinderze lajkujesz.
  • Odpowiedz
OP: > PolnaŚwinka: Skąd jesteś Mirku? Pierwszy akapit jest prawie o mnie, z tą różnicą, że jestem różowym paskiem. Jestem prawie w Twoim wieku i mam podobne podejście do religi :)

Śląskie, Mirabelko :)
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz