Wpis z mikrobloga

@Fracture: przecież to jest debil. rok temu był ekspertem covidowym a teraz wojną się zajmuje. agent prowadzi owce za ryj a ta drze #!$%@? jak mu karze xD
neuropek za ruskie pieniądze które przechodzą przez niemców
  • Odpowiedz
@Fracture: przygłupawe normictwo które twierdzi że seks jest przereklamowany przy każdej okazji musi komuś wytknąć że ten ktoś nie rucha. Jakie to są zjeby to głowa mała XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rajbond: Normictwo: nieruchający to gorszy sort ludzi i należy o tym na każdym kroku przypominać
Też normictwo: Skąd tylu spermiarzy i desperatów? Dlaczego incele są tacy sfrustrowani?
  • Odpowiedz
@Fracture: Was, spod #pieklomezczyzn, to zawsze przerasta czytanie ze zrozumieniem, gówno was obchodzi ten facet i żadnym współczuciem się nie kierujecie.
Cały ten tag żeruje na frustracji i służy dezinformacji a nie poważnej dyskusji. To całe kółeczko nakręcane jest przez kacapów polaryzujących zachodnie społeczeństwa i psycholi co robią biznes na frustratach.

Lustrzane odbicie radykalnego wojującego feminizmu XD

Nie wykorzystujcie, tragedii człowiek, który zachował sie dokładnie odwrotnie niż wynika z waszych
ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl - @Fracture: Was, spod #pieklomezczyzn, to zawsze prz...

źródło: comment_1673097845AQDi96HLd0y4CW5nWhgHOj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fracture: ja myślę, że on projektuje własne lęki na innych. Może wydaje mu się, że jak w internecie będzie uchodził za maczo co jest gotów zginąć w obronie białogłowych to w końcu któraś nad nim się zlituje? Byl tu już jeden taki zawadiaka, samiec alfa się nazywał.

Mi takich ludzi po ludzku szkoda. Może kiedyś przejrzy na oczy i zrozumie, że jako społeczeństwo osiągniemy szczęscie gdy zapanuje pełna równość i tolerancja
  • Odpowiedz