Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz
Wynik Pawła Fajdka to jest jakaś porażka, ja myślę że to polskie, #!$%@? głupie społeczeństwo, te #!$%@? banda imbecyli która głosowała na tych #!$%@?ów piłkarzy to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie
Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie sportowe, jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, treningi, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to #!$%@? 7 czy 8 głosów, to was powinno się #!$%@?ć #!$%@?, tak się powinno was #!$%@?ć, jak tylko was może #!$%@?ć Przegląd Sportowy
Viaplay was tak nie wyruchało, jak wyrucha was Przegląd Sportowy, #!$%@?. Aż wasz kukle #!$%@? będą swędziały z bólu
To jest dramat #!$%@?
To jest dramat, że w tym antyludzkim państwie, w tym państwie w którym media #!$%@? nie były w stanie powiedzieć, że Paweł Fajdek jest wybitnym sportowcem, że ten człowiek ma 5 tytułów mistrza świata, że te dziennikarskie #!$%@?! powtarzam dziennikarskie #!$%@?! dziennikarskie #!$%@? tego człowieka niedoceniały i po latach doceniały, że to nie jest czymś wartym tego, by temu człowiekowi dać tytuł Sportowca Roku

Będzie was Przegląd Sportowy ruchał w dupę, będzie was Przegląd Sportowy #!$%@? dymał tak, jak was Onet nie dymał
Ten #!$%@? #!$%@?, brudna pała, #!$%@? Obajtek śmieć, zniszczy was
Lewandowskie, Świątki, Kubackie, telewizje TVN będą wam #!$%@? odbierały smak życia wy #!$%@? idioci
Narodowi, polscy idioci. Ja mam to w piździe #!$%@?, bo mnie stać na wszystko
Będę żył #!$%@? tak!
#!$%@?ę jeszcze dzisiaj, już bilet kupiony z Polski i będę się z was #!$%@? polskie frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy #!$%@? debile, którzy te #!$%@? sportowe wybrali
Nie na Majewskiego, nie na Fajdka, tylko na jakieś #!$%@? Zmarzlików, żużlów w dupę #!$%@? #!$%@?, na Kubackich #!$%@?ńców głosowali
To właśnie jest ta #!$%@? Polska
Przez taką #!$%@?ę Polskę, przez was #!$%@? #!$%@? nic się w tym kraju nie zmieni, bo jesteście #!$%@? warci i trzeba was #!$%@?ć, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą narodowych #!$%@?ów, nieudaczników
Rozumiecie to?
A wam kochani, którzyście głosowali na mnie, którzyście wspomagali mnie, dziękuję
Bo to garstka Polaków, garstka Polaków, dzisiaj to jest 7 osób, może 8
(Wyłącz ten telefon, bo ci go wyłączę na amen)
Tak, tak, tylko to się #!$%@? w tej #!$%@? Polsce nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie #!$%@?, że jesteście prymitywami, że #!$%@? wasze #!$%@? smartfony do głosowania to jest wasz majestat, wasza godność
Robota #!$%@? w korporacji i karta multisport, to wy #!$%@? Polacy, #!$%@? z wami
Nie warto było #!$%@?, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda #!$%@? gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę
Niech was... Słuchajcie
Ci, którzyście głupie #!$%@? głosowały na Lewego niech was szlag trafi, #!$%@? warci jesteście, anty-polakami jesteście
Dobranoc
Co jest #!$%@? pedale? Co chciałeś powiedzieć?
No. Dobra, na razie, #!$%@?
#galamistrzowsportu #fajdek
adamcholewski - Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to...

źródło: comment_1673172294xc4QDpuGY9KpJc1zTKj6z8.jpg

Pobierz