Wpis z mikrobloga

@malinq: @RafDan: @TroyaFlight: @selflessness: @Brakus: @The_Lost_Vikings: @laszlo-papp: @elim: @Chris_Karczynski: Jeżeli uważacie ze prezydent, którego ludzie powiązani z nim (a być może i sam) krytykuje Bidena za pomoc Ukrainie gdy poważnym zagrożeniem są Chiny by był bardziej skuteczny niż Biden to jedno wielkie xD a właściwie #!$%@?. Już w 2019, za rządów waszego idola, doradca Zełeńskiego przewidział trafnie wybuch i przebieg wojny. Polecam obejrzeć
Zydomasoneria - @malinq: @RafDan: @TroyaFlight: @selflessness: @Brakus: @TheLostVikin...
Jeżeli uważacie ze prezydent, którego ludzie powiązani z nim (a być może i sam) krytykuje Bidena za pomoc Ukrainie gdy poważnym zagrożeniem są Chiny by był bardziej skuteczny niż Biden to jedno wielkie xD a właściwie #!$%@?.


@Zydomasoneria: Dalej nie czytałem, bo pisząc takie coś, nie masz pojęcia o polityce i jak się ją robi.
@Zydomasoneria:

Jeżeli uważacie

Już w 2019, za rządów waszego idola

Do czego mnie wołasz? Bo powiedziałem że bez NS2 nie byłoby wojny? Dlatego uważasz, że Trump to mój idol? Weź leki i na czarno.

Już w 2019

doradca Zełeńskiego przewidział

Niesamowite, tak o 8 lat za późno, budowę NS2 zaczęli w 2011 i było to przygotowanie do pełnowymiarowej agresji, ale do tego czasu oligarchowie mogli doić forsę i mniej wydawać na
Jeżeli uważacie ze prezydent, którego ludzie powiązani z nim (a być może i sam) krytykuje Bidena za pomoc Ukrainie gdy poważnym zagrożeniem są Chiny by był bardziej skuteczny niż Biden to jedno wielkie xD a właściwie #!$%@?.


@Zydomasoneria: nie wiem czy Trump byłby bardziej skuteczny, czy pod jego rządami wojna by wybuchła, ale wiem to że Biden tej wojny nie powstrzymał, wręcz w przemówieniu w Warszawie jasno to powiedział że mówił
@Zydomasoneria: Niezły cope, dziwnym trafem po raz kolejny to w czasie rządów demokratów kacapy wyrzynają Ukraińców. Gdyby nie katastrofalna polityka administracji Bidena oraz Obamy to żadna pomoc wojskowa nie była by potrzebna. Polityka resetu Obamy, wycofanie sankcji z NS2, miażdżąca klęska w Afganistanie i mamy pierwszą inwazję na Ukrainę 2014 i dogrywkę 2022.