Wpis z mikrobloga

Mirki, brak ważnego przeglądu od ponad miesiąca. Czy jak podjadę na stację diagnostyczną to jest gruby przypał czy nie ma żadnego problemu? Samochód przez większość czasu stał bo nie miał nim kto jeździć i nie miał kto zrobić przeglądu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przeglad
  • 11
@toord miałem tak samo, normalnie jedziesz tylko go ogarnij na cacy u mechaniora. Żeby nie było "grubych" usterek. Ja zażartowałem odrazu na wejściu, że zgrzeszyłem i przyjechałem odpokutować....gość mega spoko był! Także bez stresu :)
@toord: z tego co pamiętam to chyba płacisz dwukrotność przeglądu i tyle, ale faktycznie jak nasi dzielni obrońcy prawa cię złapią albo będziesz miał jakąś przygodę z OC to wtedy przypau
@dracuch osobiście jak się ogarnąłem to tego to się nie bałem, myślę, że by się dogadało. Bardziej, że po drodze zrobię dzwona z czymś drogim i będę płacił z mojej kieszeni xd
@kostyak: ja to totalnie obsrany jestem xD. Jutro postaram się zostawić u mechanika a potem ogarnąć ten przegląd bo już prawie na zawał zszedłem. Zwłaszcza, że autentycznie patrzyłem dwa miesiące temu na Mobywatel kiedy kończy się przegląd i było, że za 50 coś dni. A teraz zobaczyłem, że już grubo po terminie xD
@Flidd: @kostyak: no a jakbym (odpukać) nie przeszedł przeglądu to co dalej? Mam wrócić za jakiś czas czy wtedy też się dzieje coś niedobrego? Bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tym.
@toord: dostajesz karteczke, ze auto nie przeszlo przegladu i mozesz z tym kwitem dojechac do mechanika i naprawic usterki, a potem wracasz na kolejny przeglad (musisz placic drugi raz ,ale chyba troche mniej). Mialem tak 3 lata temu z moim zlomem