Wpis z mikrobloga

  • 0
@Kameleon1 dziś po raz pierwszy włączyłem po świętach , bo wróciłem do domu . Przeładowałem od nowa listę na smartiptv , ale to nic nie daje . Archiwum też tnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Kameleon1 na przykład TVN Turbo , ale każdy inny.
@wdz1312 tak, ~100Mbit/s

Kilka razy czytałem tutaj że ktoś też miał problemy , podczas gdy innym śmigało . Poogladam, poobserwuje ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie no u mnie śmiga tvn Turbo teraz jak i inne także coś na sieci może masz nie wiem a serwer możesz zmienić na inny bo wiem że można zmienić wtedy byś zobaczył....
  • Odpowiedz
@pampuszek też myślałem kiedyś że mam neta stabilnego mam łącze 1giga/1giga i kiedyś po godzinie 20 miałem spadki neta z 1 giga do 100-200 mega i przy tym falowaniu prędkości dochodziło do utraty pakietów i było buforowanie na tv . Mam 5 z znajomych co mają listę z plusx i każdy mówi że wszystko śmiga .
  • Odpowiedz
@pampuszek a zapomniałem dopisać że czasami test speedtestem nie wystarczy poleciałbym jakiś program WinMtr puścić na godzinkę i zobaczyć czy net nie traci jakiś pakietów.
  • Odpowiedz
U mnie też ostatnio pojawiają się kilka razy dziennie takie sekundowe zawiechy i po kilku sekundach rusza dalej. Pojawiło się to jakoś pod koniec grudnia
  • Odpowiedz
@pampuszek: jaki dostawca internetu? Korzystam z crystal i działało fajnie bez zacięć archiwum tak samo a teraz jak włączam archiwum co chwilę zacięcie na żywo trochę lepiej ale też nie tak jak było
  • Odpowiedz
@pampuszek : jak będziesz miał problemy i będziesz chciał sprawdzić na speedtest to ustaw sobie test na jedno połączenie zamiast wielu i jakiś dalszy serwer. Ja miałem problem z Orange, światłowód 600mb, przez 2 miesiące się męczyłem, wieczorem spadało nawet do kilku/kilkunastu mb w trybie jednego połączenia. Po tym jak naprawili problem z buforowaniem zniknął, czasem jakieś pojedyncze przycinki się zdążą, ale to normalne w tego typu usłudze.
  • Odpowiedz