Wpis z mikrobloga

Mam kamerkę Yi Home 1080p AI+ o coś takiego
Czy komuś udało ją się zhakowac tak, by zapisywała video jeżeli wykryje ruch i wysyłała powiadomienie bez subskrypcji do chmury producenta, która kosztuje $$$ miesięcznie?
Chciałbym tę kamerke umieścić w pustym mieszkaniu, podpiąć do internetu i dostawać komunikaty, jeżeli wykryje ruch. Chciałbym też, żeby dane/video zapisywały się na kartę SD (którą mam włożoną do kamerki) i żebym mógł odtworzyć nagrania z przeszłości (np. z momentu kiedy kamerka wykryła ruch).
I tak jak w kamerce samochodowej by nagranie nadpisywało stare, jeżeli skończy się miejsce
Czy ktoś się bawił w podobne rzeczy i mógłby pomóc?

A jeżeli to za dużo zabawy, to jaką zdalną kamerkę polecacie, która spełni te wymagania? Bez żadnych subskrypcji, zdalny podgląd przez aplikację, zapisywanie danych na karcie SD, wykrywanie ruchu i wysyłanie powiadomienia, działa w nocy (podczerwień), możliwość zdalnego przeglądania nagranych video na kartę SD i aktualnie

#kamery #yi #xiaomi #kameraip #kamerainternetowa
kaczoor - Mam kamerkę Yi Home 1080p AI+ o coś takiego
Czy komuś udało ją się zhakowa...

źródło: comment_1673202751cIktIM5mKMWhR1bwdJjcwp.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@marek-wozniak-750: nagrywa tylko 5 sekund po wykryciu ruchu i nie da się przeglądać archiwalnych nagrań (nie zapisuje bieżąco na SD).
Więc wystarczy, że ktoś wejdzie i zapali światło w pokoju, kamera wykrywa ruch i zanim wejdzie pod oko kamery to kamera już przestaje zapisywać ruch. Jak dla mnie mało wystarczające, chyba, że coś źle ustawiłem
  • Odpowiedz
@kaczoor: przeciez juz pisalem: nie mam nic paza karta w slocie co widac na foto... jedyny haczyk to taki ze opcja ciaglego nagrywania pojawia sie z ktoras aktualizacja aplikacji /ta z kami cloud/, ostanio resetowalem obie a poniewaz mialem apk w starej wersji nie bylo tej opcji... jezeli chcesz tej starej aplikacji uzywac to zainstaluj najnowsza wersje, ustaw ciagle nagrywanie i pozniej przejdz na stara - zapis raz ustawiony juz pozostanie...
marek-wozniak-750 - @kaczoor: przeciez juz pisalem: nie mam nic paza karta w slocie c...

źródło: comment_1673204665y3HAOfdMqsSk2MYDiHL94K.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz