Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć. Nie wiem jak zacząć więc przejdę od razu do sedna. Dzisiaj dowiedziałem się, że moją przyjaciółkę bił jej facet. Nikt z otoczenia o niczym nie wiedział, świetnie to maskował. No ale wyjątkowo go coś poniosło i dosłownie zmasakrował jej twarz. Wysłała mi zdjęcie po obmyciu wszystkiego i wygląda to strasznie. Ma zamiar iść jutro na policje (chociaż wzbierają w niej wątpliwości). No ale to policja, wiadomo jak z tym u nas jest.

Gentelman ten spełnia się w pięknym zawodzie jakim jest fotografia. Mam wielką ochotę napisania mu kilku opinii i generalnie narobienia smrodu. Czy myślicie ze to dobry krok? Czy może powinienem zrobić coś innego?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bb4ec5bab6bef5c0905496
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 27
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: już jedna pisała ze tatuator ją molestował. Więc starasz się wzbudzić w nas złość, abyśmy sami cie poprosili o dane tego fotografa, i bez żadnych dowodów pomogli Ci go zniszczyć?
  • Odpowiedz
TrzeźwaSurykatka: Miałem takie dwie koleżanki, które były przyjaciółkami. Jedna chodziła z typem, który był agresywny i ją podobno bił. Ale w końcu z nim zerwała. Niewiele czasu minęło (może tydzień) i jej przyjaciółka się z nim związała. Wiedząc, że typ jest agresywny i że bił jej przyjaciółkę ona weszła w nim w związek. Oczywiście przyjaźń się skończyła. Dziewczyny wtedy w wieku 21 lat. koleś był starszy - chyba 27 lat. Od
  • Odpowiedz