Wpis z mikrobloga

chciałbym otworzyć butelkę z której wyjdzie dżinn
ja wtedy poprosiłbym go o duży majątek w różnej formie żeby nie zdechł w czasie kolejnej wojny czy pandemii

a wtedy on do mnie:

Panie Areczku, no to jest wykonalne, jednakże potrzebuję do tego pozyskać od ciebie energię wynikająca z pozbycia się u ciebie możliwości poznania dziewczyny, założenia rodziny, poznania przyjaciół w tej i każdej gęstości czasoprzestrzennej. A i jeszcze będziesz nieśmiertelny żebyś nie zrobił magika bo strumień energii nie może zostać przerwany.


co wtedy robię ja? poważnie zastanawiam się nad tym co trzeba poświęcić w imię jednego życzenia skierowanego wyłącznie w kwestię finansowa stwierdzam że to jednak bez sensu i grzecznie żegnam się z nim oczywiście wypuszczając na wolność bo nie jestem gnojem tylko przegrywem robacznym kloacznym



#przegryw #gownowpis #depresja
Pobierz MaczuPikczu512 - chciałbym otworzyć butelkę z której wyjdzie dżinn 
ja wtedy poprosi...
źródło: comment_1673220097HOsmHwPUxBWpyi6hhXYv8l.jpg
  • 10
@iamNadia dżin był w butelce więc trzebaby zostać chronicznym alkoholikiem albo midasem dla żuli jedna i druga wersja wymaga hajsu więc na dobrą sprawę to bez sensu bo nawet nie masz pewności czy ci się z tego życzenia zwróci na wydany alkohol żeby potrzeć butelkę trzy razy jak debil xD
@MaczuPikczu512: Ale znajdziemy sobie przyjaciół i to całą masę, bo będziemy jednymi z licznych osiedlowych żuli. Butelki możemy zbierać, albo kraść (potem uciekać przed policją jak w GTA)
Piszesz się?