Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko
#psylocybina
#kiciochpyta
Cześć, jest ktoś ogarnięty w temacie brania grzybów psylocybinowych i mógłby mi powiedzieć jak często można je brać? Czy przy częstym braniu nie stanie się coś z psychiką?
Miałem tylko trzy tripy jak dotąd, między pierwszym a drugim odstęp trzy tygodnie, między drugim a trzecim 12 dni. Nie widzę u siebie żadnych negatywnych skutków, jak narazie tylko pozytywne. Dawka wynosiła odpowiednio 2, 3 i 2,5 grama, teraz chciałbym natomiast wziąć 4-5 gramów, stąd moje pytanie czy mogę się obawiać jakichs negatywnych skutków ubocznych i czy lepiej odczekać trochę więcej czasu jeśli ostatnio brałem póltora tygodnia temu.
  • 35
@Spectus02: ogólnie lepiej nie przesadzać z psychodelikami, daj swojemu umysłowi odpocząć. Na początku swojej przygody brałam regularnie co 1-2 tygodnie psychodeliki, ale musiałam przestać, bo zauważyłam że mój normalny tok myślenia się zmienia w dziwny sposób. Lepiej robić przerwy 1-2 miesięczne, brać tylko na "specjalne okazje" i dać mózgowi trochę czasu na zintegrowanie doświadczenia.
@Eftef jak najbardziej wiem, za to tobie sie wydaje, ze psychodeliki nie moga jej uaktywnic albo spowodowac. wiec albo nie wiesz co to psychodeliki albo schizofrenia.
#!$%@?, bez odbioru
@neko204395: Ciekawe, a jak dokładnie zaczęło się zmieniać? Zauważyłem że u mnie też coś się lekko zmieniło, też nie wiem na ile to jest spowodowane grzybami a nie innymi czynnikami, tak czy siak jest to zmiana zadowalająca i jak najbardziej na plus.
@Spectus02: oprócz pozytywnych zmian, takich jak większa empatia czy chęć pracy nad sobą, dręczyły mnie nieprzyjemne, wręcz poschizowane myśli, które często nie miały żadnych logicznych podstaw. Przykładowo mogły to być rozkminy o byciu uwięzionej we własnym umyśle, zmiana sposobu myślenia wewnętrznego narratora, lekka derealizacja i ogólnie zła samoocena przez używanie narkotyków. Może jestem mocno czuła, ale po robieniu dłuższych przerw, te dziwne efekty mnie opuściły.