Wpis z mikrobloga

@ChwilowaZielonka: zawsze mnie zastanawiało po uuj. Więc w domu sprawdziłem i darcie mordy zabiera więcej powietrza i energii. Więc bez sensu. Ale tak to powinno być zabronione kiedyś sobie stoje a za mną UUUUUUUUUUUUUUA KUUUUUUUUUUURŁAAAA a ten podnosi i serię robi jakby go tam 5 murzynów zapinało :D :D :D
  • Odpowiedz
Dla wszystkich co piszą mi ze makm urojenia napisałem "ze tak miałem w siłowniach w większych miastach gdzie mieli pakiety ci celebryci i inne gówna zeby zrobić sobie tylko selfie dodalem również ze w innych miejscach takiego czegoś nie doświadczyłem i nie zniechęcam nikogo do trenowania
  • Odpowiedz
@Heady1991: Widzę, że znajdziesz sobie jakąkolwiek wymówkę, żeby nic nie zrobić ze swoją wagą. Na 99,9% nikt nawet nie będzie na Ciebie patrzył, a co dopiero miał zwracać jakąkolwiek uwagę (chyba że pomoc odnosnie tego jak prawidlowo wykonywac cwiczenia)
  • Odpowiedz
@ChwilowaZielonka: u mnie na siłowni chłop ostatnio wyciskał hantle 18kg na płaskiej, pierwszy raz widziałem żeby ktoś tak krzyczał xD Jak przy wdechu się stęknie to w pełni zrozumiałe, ale nigdy nie zrozumiem po co tak drą te mordy


@Ciemna-sraka: To pewnie byłem ja. Staram się wrócić do formy po wielu latach zaniedbań. W #!$%@? mam twój dyskomfort LOL
  • Odpowiedz
@ChwilowaZielonka: o matko bosko, dlaczego każdy ale to każdy kto jest choć trochę nabity i ma siły zachowuje się jak małpa w ZOO i nie potrafi używać innych argumentów oprócz siłowych ? Zawsze tacy ludzie uważają, że mogą więcej niż inni, widać, że odzywa się zew natury, samiec Alfa i te sprawy xD
  • Odpowiedz