Wpis z mikrobloga

Czołem mireczki,
czy ktoś w #krakow jest w stanie polecić sprawdzonego #trycholog? Mam wrażenie że moje włosy jakby się lekko przerzedziły, ostatnio też barber powiedział, że wydaje mu się, że włosy z przodu zaczęły się lekko łamać (może to tylko od stresu związanego z pracą). Chciałbym więc pójść do trychologa, żeby porobił odpowiednie badania i popracował ze mną nad naprawa włosów.

Ktoś coś? ()
#kiciochpyta
  • 8
@El_On: jeśli będziesz już robił badania to możesz sprawdzić też poziom Wit B12 i żelazo (ferrytyna), a wynik najlepiej skonsultować z dobrym lekarzem, bo nie zawsze "wynik w granicach normy laboratoryjnej" jest ok
@El_On: ale tez bym najpierw próbowała z podstawowymi badaniami. No i oczywiście przeanalizowaniem czy nie pojawiło się więcej stresu/zmiana diety etc. Ja opócz morfologii miałam zalecone sprawdzenie TSH i anty-tpo/tg, ferrytyna, witaminy b12 i d3, a później poszerzaliśmy jeszcze o cynk, kwas foliowy i CRP.
via Android
  • 0
Super, dziękuję wszystkim za odpowiedzi :D na badania już umówiony, po nich konsultacja u trychologa. Trzymajcie kciuki żebym jednak nie wyłysiał ()
@El_On dr Małgorzata Fuchs, ale to mogę polecić tylko że miła babka bo za krótko u niej jestem żeby widzieć efekty xd możesz jej Instagrama obczaic