Wpis z mikrobloga

  • 10
A o czym rozmawiają niebieskie 25+?
Też z boku o nudnych tematach. Bawi ten stereotyp. To wśród jakich ludzi musicie się obracać?
A może raczej tematy rozmów na codzień toczą się wokół mechaniki kwantowej? XD
Btw. skoro masz dziecko i poświęcasz mu swoje kolejne 20 lat życia to chyba logiczne, że jesteś nim zainteresowany jako rodzic.

Wykopek myśli, że jak weźmiesz sobie młodszą to ona nie będzie się starzeć xd
Jak zwykle większość postów tutaj tworzą bywalcy tagów typu blackpill czy przegryw, którzy kobiety nagiej na oczy nie widzieli.
Chyba tylko tutaj było dane mi trafić na teorie typu, że kobieta w wieku 25 lat jest już stara.
I tylko tutaj jest gloryfikowany grooming child xD
#bekazpodludzi #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rakcontent
Filippa - A o czym rozmawiają niebieskie 25+?
Też z boku o nudnych tematach. Bawi ten...

źródło: comment_1673288003bVHtpMlxtn6YY6IWH7o5dY.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@fizzly mnie raczej bawią serio te stereotypy bo niebiescy też mają oklepane tematy jak piłka nożna albo auta i jest to uważane za szczyt osobistego rozwoju i inteligencji.

Różowe mają oklepane tematy jeśli chodzi o kaszojady, czy kosmetyczkę.

Ani niebiescy ani różowe nie są czymś lepszym bo zainteresowania jednych potrafią być nudne dla drugich ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@vieniasn życie codzienne toczy się wokół spraw codziennych: praca, dom, jedzenie, ogólnie życie, znam takich co nawet rozmawiają o tym jaki stolec dzisiaj robili xD

A niektórzy się zachowują jakby każdy codziennie rozmawiał o skomplikowanych równaniach różniczkowych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Filippa:

Przecież to była odpowiedź do ludzi, którzy twierdzą, że bycie z mlodszą jest złe jako argument podając, że nie będziesz mieć z nią o czym rozmawiać. Ty potwierdziłaś, że faktycznie nie ma to takiego znaczenia, bo większość rozmów i tak toczy się na temat spraw codziennych. Czyli wychodzi na to, że akurat w tym zgadzasz się z opem. Chyba masz lekki problem z logicznym myśleniem ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Filippa: jeśli mam pogadać o czymś co mnie interesuje to dużo częściej robię to z facetami bo po prostu częściej kumają temat. Z moją dziewczyną to bardziej wygląda jakbym wprowadzał ją w świat np historii jakiegoś konfliktu, budowy silnika czy gier.

Wydaje mi się że tu bardziej chodzi o to że kobiety, a już na pewno te z appek, wyrażają mała chęć do bycia zainteresowana danym tematem, bez względu na wiek.
  • Odpowiedz
życie codzienne toczy się wokół spraw codziennych: praca, dom, jedzenie, ogólnie życie, znam takich co nawet rozmawiają o tym jaki stolec dzisiaj robili xD

A niektórzy się zachowują jakby każdy codziennie rozmawiał o skomplikowanych równaniach różniczkowych


@Filippa: I dlatego mimo tego, że mogę kogoś mieć to jestem singlem, odkąt zacząłem korzystać z prostytutek żadna baba nie jest mi do niczego potzrebna. Może w wieku 25 lat nie macie starych ciał, ale
  • Odpowiedz