Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kranolud: To je amelinium. Tego nie pomalujesz. Widać, że to część programu ratnik. Kacapski żołnierz przyszłości. Ma być wygodnie i tanio. I ma wyglądać. To nic, że można z łuku przebić. Się zmobilizuje kolejnych frajerów...
  • Odpowiedz
to i tak lepsze coś takiego jak nic


@Frygus96: ja tam się nie znam, ale z tego co czytałem to właśnie nie.
Takie wynalazki przy trafieniu rozpadają się na kawałki i działają jak amunicja rozpryskowa. Zamiast jedngo naboju w sobie, masz i nabój i masę drobnych odłamków.
  • Odpowiedz
@dariusz44: tylko, że dzisiaj na wojnie nie ginie się bo ktoś cię zastrzelił tylko od wybuchów, więc jak jesteś odpowiednio daleko od eksploatacji to jest szansa, że to cię jakoś tam ochroni i nie skończysz z wolframową kulką w bebechach. Myślę, że ogólnie lepsze takie coś niż nic, tylko że mówimy o DRUGIEJ ARMII ŚWIATA XD
  • Odpowiedz
Jesteś sobie przeciętnym kacapem i żyjesz sobie waląc bimber gdzieś za Uralem...

Za sam fakt urodzenia się w takim miejscu należy ci się odszkodowanie...

A teraz łapią cię na ulicy... dają kolczugę z amelinium (bo stal poszła na tanki) i wysyłają do jakiejś Ukrainy na śmierć...
Nie wiesz nawet gdzie to jest...po co tam jesteś i po co siedzisz w tej dziurze w ziemi..

Niewolnicze życie kacapa... Car karze..niewolnik musi..
  • Odpowiedz