Wpis z mikrobloga

@N0rkoman: musisz podzielić przez to, ile osób dałeś w prawo, wtedy będziemy widzieć, jaka była proporcja. bo 30 polubień z 40 to niezły wynik (75%), ale już 30 polubień ze 100 to słaby (30%).
  • Odpowiedz
@larine: Wydaje mi się, że błądzisz.

Przeciętnie kobiety przesuwają w prawo (czy co tam się robi w tinderze) w przypadku 14% profilów. Dlatego każdy wynik powyżej 14% (wedle opisanej przez Ciebie metody badania, o ile rzeczywiście jest tak, że osoby które "dało się w prawo" widzą Cię w pierwszej kolejności) jest wynikiem lepszym niż przeciętny w przypadku mężczyzn (z kobietami chyba nie konkuruje).

https://www.thehealthyjournal.com/faq/how-often-do-girls-swipe-right

On the popular dating app, which has
  • Odpowiedz
@N0rkoman: aa. to ja też się na tinderze nie znam w takim razie :P myślałam, że są tam tylko pary :D

@Papinian: nie znałam tej statystyki ;) skoro mężczyźni przesuwają w prawo praktycznie co drugą kobietę, to czemu się później dziwicie, że żadna wam nie odpisuje? sami sobie to robicie :/
  • Odpowiedz
@Papinian: Mi to szczerze porylo łeb i tinder i wykop najgorsze w tym wszystkim jest to,że niedawno przeprowadziłem się od rodziców mieszkam sam nudzę się na kawalerce i ryje sobie tylko banie droga do trumny xd
  • Odpowiedz
@Papinian: to było bardziej pytanie retoryczne. tyle razy tu czytałam, że kobiety mają wybujałe ego od tindera, no ale czemu się dziwić, jeśli nawet średnio atrakcyjne dziewczyny mają tam mnóstwo par, w których mogą przebierać. ale też nie używam tindera, więc nie wiem, nie znam się ;)
  • Odpowiedz
@N0rkoman: Jeśli uzależniasz swoje dobre samopoczucie i ocenę swojej wartości od wyników i latków obcych osób z aplikacji, które w ogóle cię nie znają... Chłopie, kim oni są aby cię oceniać i dyktować ci miejsce w szeregu społeczeństwa?

  • Odpowiedz