Wpis z mikrobloga

Mirki zagrywające się w WT jak wygląda teraz sytuacja z grindowaniem samolotów czy też czołgów? Zatrzymałem się lata temu w okolicach MIGa 9 oraz 15, w drzewku USA mam F80 oraz F84, w czołgach to nie pamiętam dokładnie, cisnąłem sowieckie drzewko i jestem w okolicach T54. Właśnie pobieram gierkę... no ale do rzeczy - moje pytanie brzmi następująco:

Czy bez premki jestem w stanie w jakimś normalnym czasie zdobyć nowy pojazd? Pamiętam że kiedy ja się zatrzymałem na ów wspomnianych maszynach kolejny postęp był nieraz okraszony 3 miesięcznym grindem do kolejnej maszyny. W pewnym sensie to bardzo mnie zniechęciło do grania gdyż niekiedy koszt naprawy maszyny przewyższał zysk z danej rundy. Wbicie maszyny jak maszyny ale potem kolejna katorga w postaci grindowania ulepszeń. Czy coś się zmieniło w tej materii? Czy granie na wysokich 5-6 jest i próba zdobycia kolejnego tieru bez premki to serio jest taki grind? Pamiętam że jak kiedyś liczyłem to tak naprawdę wbijałem tego expa bardzo ale to bardzo mało do danej maszyny, to było coś na poziomie 1%
#warthunder
  • 12
jak wygląda teraz sytuacja z grindowaniem samolotów czy też czołgów?


@ElManiure: tragicznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bez premki to bym nawet nie próbował grindować powyżej 4 ery. Graj for fun albo odpuść bo będziesz wbijał 5-6 ery przez miesiac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zielonykszak: @SzlachcicPolny: @Dodwizo: Akurat to jest gierka do której nie zamierzam kupować premki bo wiem że moja ekscytacja grania na dzień dzisiejszy jest 10 na 10 ale za miesiąc będzie 0 na 10 bo znajdę coś innego, coś co zaabsorbuje mój czas albo nadzwyczajnie w świecie mi się znudzi. Premki miałem roczne kupione chyba na dzień zwycięstwa czy coś, cena nie pamiętam jak była no ale wtedy trzeba przyznać
Pobierz ElManiure - @zielonykszak: @SzlachcicPolny: @Dodwizo: Akurat to jest gierka do której...
źródło: comment_1673298598cjaiTMKznuVJqQnuqaqmxp.jpg
@ElManiure: Nawet z kontem premium grind w tej grze jest ogromny, a bez niego na erach IV+ jest po prostu tragicznie. Zanim doturlasz się do wyższych poziomów, to musisz wybadać i zakupić po kilka pojazdów, co bez konta premium i jakiegoś pojazdu/samolotu/statku do zarabiana jest k*rwa niemożliwe.
@ElManiure: Samoloty na realistykach bada sie całkiem przyjemnie, troche polatasz, coś tam zestrzelisz, jakaś asysta i 4k expa bez premki wpadnie. Ale czołgi to masakra, bez konta premium nie podchodzić - 2k expa za super zajebisty mecz w którym rozwalisz 10 czołgów i 5 samolotów zajmując 3 bazy i do tego wygrywając to max xD
@ElManiure: Zobacz sobie na YT
"War commander" i jego grind samolotowy premką

A jak chcesz grindować to doświadczenie zbieraj na zr albo rb jeśli lubisz godzinę jechać na pole walki

Pieniądze za to zbieraj z premką na najniższym br
Amerykańskie GMC to takie małe jest bardzo fajne
@ElManiure:

Fajny tytuł. Da się jakoś sprawdzić datę założenia konta? Pamiętam, że zaczynałem jeszcze w czasach przedsteamowych, a drzewka nie były podzielone na rangi tylko coś bardziej ala wot (20lvl).
@ElManiure: nie męcz się z dalszym grindowaniem Sowietów/USA, tylko zacznij sobie nowe drzewko. Początkowe tiery szybko idą i można grać na luzie. Np. Szwedzi mają ciekawe samoloty (ich bombowce są bardzo zwrotne i mają mocne uzbrojenie przednie). Jak nie grałeś Niemcami, to dojście do Pantery A nie zajmie Ci długo, a będziesz się nią dobrze bawił (w samolotach BF-ami też będziesz miał frajdę)