Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 14
@Zabi96 wy i ta wasza nienawiść do wszystkiego, kiedyś się zastanawiałem jak Hitler mógł dojść do władzy, jak ludzie na to pozwolili.
Dziś już wiem tacy jak ty by byli dobrymi katami w obozach zaglady i wszystko byś usprawiedliwił wyszoscia swojej rasy. Jesteś zwykłym faszysta który nawet nie ma pojęcia o co woja się toczy tylko klaszczesz jak Kononowicz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 177
@Kappamera: Jesteś dobrze odklejony skoro się oburzasz o szkalowanie dzikusów z Rosji xD
I nienawiść nie do wszystkiego tylko do tego bandyckiego kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I usuń konto jak Ci tak bardzo nie pasujemy (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 0
@Zabi96 pewnie ty byś wolność wprowadzał, wyzwalał świat od ruskich jak Hitler w 39. No cóż jesteś tylko zwykłym faszysta. Pomyśl sobie ile byś mógł dobrego zrobić ganiając z kijem ludzi, pqlujac wpychając do pociągów co by ich wiozly do obozów zaglady, byś mógł ich okradasz i w końcu się dorobić, w tedy był by prawdziwy socializm dla ciebie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 115
@Kappamera: Dla mnie to jesteś zwykły troll i ogarnij sobie lepszy translator ułomie albo weź leki, skup się i napisz coś po polsku.
  • Odpowiedz
  • 4
@Zabi96 idź wyzwalać świat od zła, mazy ci się żeby w Polsce było jak na Ukrainie zwyrolu, jedna partia polityczna, jedna stacja telewizyjna, jeden mały wódz, prześladowania ludności rosyjsko jezycznej. Poczuł byś się jak Pan na ulicy, przywiązał kogoś do słupa i skopał dla własnej uciechy. Do takich jak ty to ja nic nie mam nawet szacunku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 80
prześladowania ludności rosyjsko jezycznej.
@Kappamera: I to jeszcze jak ()

Z prawami człowieka jest jak z kiblami - kacapy ich nie posiadają ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Zabi96 najpierw så ćwiczenia, następnie mobilizacja, a na końcu okopy na Ukrainie. Daj Instagram będę śledził z ciekawości jak ci idzie mordowanie tych złych Rosjan.
  • Odpowiedz
Jesteś dobrze odklejony skoro się oburzasz o szkalowanie dzikusów z Rosji xD


@Zabi96: to nie jest kwestia szkalowania Rosjan tylko tego, że nie próbujemy zachować pozorów tego, że u nas jest wolność słowa w przeciwieństwie do Rosji. Niech widzowie sami decydują, co chcą oglądać i co jest prawdziwe, a nie państwo. A tak to Rosjanin widzi, że rosyjskie media są zakazane w Polsce więc od razu sobie myśli, że cenzurujemy "ich
  • Odpowiedz
  • 7
Z prawami człowieka jest jak z kiblami - kacapy ich nie posiadają ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@Zabi96 a teraz zmień kacapy na Żydzi. znajome?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@Zabi96 idź wyzwalać świat od zła, mazy ci się żeby w Polsce było jak na Ukrainie zwyrolu, jedna partia polityczna, jedna stacja telewizyjna, jeden mały wódz, prześladowania ludności rosyjsko jezycznej. Poczuł byś się jak Pan na ulicy, przywiązał kogoś do słupa i skopał dla własnej uciechy. Do takich jak ty to ja nic nie mam nawet szacunku.


@Kappamera: bait 2/10 bo odpisuje.

To co piszesz to wypisz wymaluj kacapia przecież xD
  • Odpowiedz