Wpis z mikrobloga

apropo orania polak0w faktami jeszcze jedno: jest oficjalnym faktem że XTB BYWAŁO (wcale nie mówie żę jest cały czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)) nieuczciwe w stosunku do swoich klientów, na tyle jest to fakt, że nawet dostali 10MLn kary od KNF, bo byli zwyklymi oszustami, TP nie wchodziły, SLe zawsze wchodziły, ale to p0lakom nie przeszkadza zeby wszyscy nadal uzywali xtb, a na tagu 5 pytan dziennie "wy też tak macie?". naród ludzi z syndromem sztokholmskim i bez godności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 14
  • Odpowiedz
@wojton: co to za pytanie? musiałbym być głupi, żeby zakładać konto u brokera który ma udowodnione że oszukiwał klientów.
Nie wspominając o setkach postów oszukanych na temat ich wałków.
Czy może chcesz powiedzieć, żę to nie prawda że oszukiwali? Może to tylko farmazoniarstwo KNFU i nic takiego nie miało miejsca a XTB zapłaciło bo czemu w sumie by nie?
  • Odpowiedz
  • 0
@Lomoijj to na #!$%@? siejesz ferment jeśli nie korzystasz, a tylko powtarzasz jakieś komentarze ludzi, którzy nawet nie ogarniają swapów i rolowania, ja #!$%@? xDDD
  • Odpowiedz
No i fajna agresja widzę. To jest włąsnie p0lactwo r0bactwo, co zrobi p0lok jak mu powiesz ze jest oszukiwany? rzuci sie na ciebie z pianą na mordzie! nie wolno przypominać polokowi ze jest oszukiwany. Hehe
  • Odpowiedz
@Lomoijj: Jak widzę jak gardzisz "p0lactwem i r0bactwem' to mam wrażenie, że sam do nich należysz i myślisz, że jak zaczniesz nimi gardzić to się to zmieni xD. Najbardziej widać to w postach o Zaorze, gdzie ciągle spuszczasz się nad tym ile zarobił i uważasz, że wszyscy mu zazdroszczą. Większość ludzi, która się od niego odwróciła szanowała go za jego postawę i wkład w scenę traderską, a nie majątek(w przeciwieństwie do
  • Odpowiedz
Kiedyś spotkałem Twojego sąsiada i mówił że podejrzewa Cie żę jesteś pedofilem. Nie chce mi sie wchodzic w dyskusje czy te zarzuty są słuszny ale ja będe z Tobą ostrożny, no i powiem znajomym żeby uważali na swoje dzieci i Ciebie.

W każdej kwestii sie mylisz ale odniosę sie tylko do
"Niestety podczas słynnej nocnej rozmowy z Andelem wyszło, że Rafal nie jest taki transparentny za jakiego się podaje i prawdopodobnie grał
  • Odpowiedz
po prostu xtb nie zakłada się do celu, w którym się reklamują ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@niezdiagnozowany:

No dokładnie, sam używam do kupowania i trzymania akcji i jest w pytę.
A jak ktoś chce grać w CFD to w sumie obojętnie u którego brokera będzie grał bo i tak #!$%@? xD
  • Odpowiedz