Wpis z mikrobloga

Ktoś zna powód tak stałej pompy na wig 20? I pomyśleć, że byłem na 1387 x 10, ale wyszedłem bo wykres szedł różnie i podejrzewałem jeszcze spadki, a potem już tylko w górę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale trudno. Rozważam short, ale od rana póki co to dobrze, że nie wszedłem.
Nigdy bym nie powiedział, że wig 20 tak szybko przeskoczy 1900. Obstawiałem raczej 1700, ale to na chwilę i z wahaniami, a tu proszę. Ma ktoś jakieś hipotezy?

Zaorski jednak miał rację ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale nie wyczuł momentu
#wig20 #gielda
  • 16
to jeszcze nic :D typek @widmo82 od listopada siedzi w szortach i pisze o spadkach :D


@TS_X9: still better love story niż mieć 20 multikont i od dekady grać na demo jak ty

Ktoś zna powód tak stałej pompy na wig 20?


@1Lupa: Spuszczenie tak głęboko do kibla było wynikiem obaw o wojnę NATO-Rosja.

I pomyśleć, że byłem na 1387 x 10, ale wyszedłem bo wykres szedł różnie i podejrzewałem
@TS_X9: ech, powtórze ci już kolejny raz, ze unikam pokazywania kwot bo to nie ma sensu. u mnie 20k na jednej pozycji to dla ciebie cały portfel więc strata 5k to dla ciebie sznur a dla mnie pierdnięcie. żeby to zrozumieć musialbyć mieć IQ wyższe niż szczur.
Mógłbym napisac, ze wrzuce wszystkie swoje portfele na mirko jak przeczytam twoj pierwszy merytoryczny wpis, ale nigdy się go nikt nie doczeka xD za
@widmo82: hehe, 20k? przecież ty tyle u siebie w robocie w pół zarabiasz :D jak jesteś taki cwaniak to dawaj raport z xtb za 2022 i porownamy :D zrobiłeś mi dzień tymi pozycjami na 20k u ciebie :D marzyciel i farmazon w jednej osobie :D idz dalej płacz na pis i obajtka bo tylko to potrafisz i ci dobrze wychodzi :D
przecież ty tyle u siebie w robocie w pół zarabiasz :D


@TS_X9: pół? xD
Wracaj pasozycie na forum bankiera gdzie twoje miejsce.
Na bank musisz pracowac w cyrku, lubisz jak się inni z ciebie smieją