Wpis z mikrobloga

O czym taka młoda dziewczyna mogłaby rozmawiać z partnerem starszym od niej o 10 lat? O tym że olaboga wyngiel podrożał, a jego w krzyżu boli, a Opener jest dla dzieciaków, on jest "pofasznym menszczyznom" z niepłonącym konarem, spać max o 22, a jedyną rozrywką są krzyżówki? Która by chciała takiego starego dziada, gdy sama jest na etapie życia, w którym świat i możliwości stoją przed nią otworem? Ledwo się taka wyrwie spod rodzinnego klosza a już znowu jest ładowana pod klosz tym razem starego dziada, z którym jedyne o czym może porozmawiać, to co tym razem dobrego dla świata zrobił PiS.

A tacy 20+ lat faceci czemu nie chcą rówieśniczek? Bo też nie mogą się z nimi dogadać. Gdy one studiują, zajmują się swoimi pasjami i myślą o przyszłości, to jakie niebiescy prowadzą tematy?
- ale bym ją ruchał hehe
- jest promka na Stimie na Fifę
- byłem na melanżu i rzygałem na dwa metry hehe
- stary nie pamiętam jak do domu wróciłem hehe
- przegiołem co?
- hehe

Małolatom taka rozmowa bardziej imponuje niż rówieśniczkom.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #blackpill
  • 45
  • Odpowiedz
O czym taka młoda dziewczyna mogłaby rozmawiać z partnerem starszym od niej o 10 lat?


@AlienFromWenus: o przygodach autostopowych, o zrobionych ostatnio zdjęciach, o tym co można by razem ugotować, o polityce, o tym co jej kot ostatnio zrobił śmiesznego, o ciekawym artykule psychologicznym który ostatnio przeczytała, komentowanie wspólnie oglądanego filmu, o tym co robić jak przyjdzie wiosna, o tym co słychać u wspólnych znajomych, o tym jak fajnie było się
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Nie no, normalnie się ludzie łączą w pary. 10 lat różnicy, to raczej dużo. Zależy tez od osoby.
Jest mnóstwo 30 latków, co wyglądają lepiej od 95% 20-latków. Jedni wygladaja w tym wieku zajebiscie, a inni, jak pedofil. Poza tym, nie wszystkie laski tylko imprezują i chodza na koncerty. Ja akurat obserwuję taką 10/10 blondynę. Wszystko perfect - ciało, twarz. Ma chlopaka i nie widziałem, żeby kiedykolwiek jakieś story z
  • Odpowiedz