Wpis z mikrobloga

Ej co tu się dzieje? XD
- masz psa - jesteś psiarzem, rakiem tej planety obsrywujesz chodnik i nie sprzątasz gówna, szczekasz w bloku i gryziesz dzieci w ogóle niszczysz życia ludziom
- masz żonę - największy błąd życia - zniszczy Ciebie i Twój majątek, puści się z mokabene i będziesz wychowywać ciemne bambino albo płacił alimenty, a dziecka nie zobaczysz
- masz dziecko - NA PEWNO NIE TWOJE (patrz wyżej)
- jesteś matką - poprawna forma madkom - na penwo masz bombelkowe zapalenie mózgu i pasożytujesz z 500+ i innych podatków, a tak w ogóle jesteś patologią bo tylko patola się rozmnaża
- wierzysz w boga - XD a ja w potwora spagetti, na pewno ksiądz naobracał na ołtarzu albo masz w rodzinie czarno mafie i bronisz ich
- masz prawicowe poglądy - korwinista, tak hitler i kosmici mhm szowinistyczne świnie odklejone, tylko kościół i buk może rządzić tym krajem

Generalnie każda "grupa" społeczna jest szkalowana i napiętnowana na podstawie zachowań jednostek, które rzutują negatywnie swoim zachowaniem czy poglądami. Wielu nie wymieniłem ale chyba tylko przegrywy są tutaj uprzywilejowane.

W sumie striggerował mnie już 100x komentarz czy wpis na mikro o tym, że psiarze to najgorszy sort. To na hui sprzątam po psie, zawsze prowadzam na smyczy, biorę odpowiedzialność, chodzę na szkolenia, dbam, żeby nie #!$%@?ł somsiadów skoro i tak z góry jestem oceniony jak:

" Psiarze to najgorszy rak tej planety. Apeluje, zdecydowaliście się na psa, to zdecydowaliście się też na jego srake - zabierajcie ja ze sobą do domu po wysraniu psa na chodniku."

Każdy jest zły, jeśli wyłamie się z kanonu koła wzajemnej adoracji typowego wykopka. Pomijam fakt, że widać tych, którzy "najgłośniej krzyczą" bo później setki albo tysiące plusują takie wysrywy.

Eh, to tylko portal ze śmiesznymi obrazkami po co brać go na poważnie?

#gownowpis #psy #niewiemjaktootagowac
  • 9
  • Odpowiedz
@mowcaumarlych: Wykop to najgorsze ścierwo internetu, ale wciąga jak popcorn.
Mnie zawsze #!$%@?ł dualizm moralny wykopków: "Ruskie be, zabierajo wolność" i "ja nigdy do żadnego wojska nie pójde umierać za polskie, udam że mam downa/pokaże bordo na wypoku)"
  • Odpowiedz
@mowcaumarlych: Pomijając najbardziej tragiczne przypadki przegrywów, które faktycznie nie mają życia poza internetem, to wydaje mi się że większość tych zachowań wynika właśnie z nie brania tego gównoportalu na poważnie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja np. otwarcie przyznam, że przychodzę tutaj sobie potrolować, pokręcić polityczne gównoburze, ponaśmiewać się, a że czasem przy okazji komuś coś tam doradzę, z kimś porozmawiam na poziomie, no to już tylko się
  • Odpowiedz