Wpis z mikrobloga

@Xefirex: co to jest 50zł w dzisiejszych czasach, gość Ci ogarnął dość spory problem od ręki. Myślę że to bardzo dobra cena jak za możliwość dalszej zmiany biegów i zrobiona od ręki.
  • Odpowiedz
Czy 50 zł za 2 minuty roboty to uczciwa cena, czy mnie wyruchali? Podjechałem do mechanika bo mi się bieg zepsuł, Pan coś pogrzebał chwilę pod maską, naprawił i zażądał za to 50 zł () #mechanikasamochodowa #motoryzacja


@Xefirex: mój sąsiad jest mechanikiem i już się nauczył że klient ma zostawić auto na dzień/dwa bo marudzili co tak drogo gdy naprawiał w godzinę. Ma fach w ręku, wie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xefirex: kiedys, lata temu, kupilem gruza w UK i sie oczywiście zespół.
Pojechalem, no, dopchalem, do warsztatu. Okazało sie ze #!$%@?, facet mnie skasował za 15 minut bo tyle mu zajęło, 16.50 funta do tej pory pamiętam
  • Odpowiedz
@Xefirex: ja też płacę 100zl za 5 minut roboty jakim jest wymiana oleju ale sam przecież tego nie zrobię, nie mam kanału ani podnośnika, później ze zużytym olejem musiałbym jeździć do pszok, musiałbym kupić dobry klucz dynamometryczny do przykręcania filtra oleju i korka żeby nie ukręcić gwintu, to wolę jednak zapłacić 100zł i to jest dla mnie akceptowalna cena. Do tego warsztat ma wielką beczkę oleju i wychodzi taniej niż gdybym
  • Odpowiedz
@Xefirex: Spadł wodzik/cięgno wybieraka biegów. Następnym razem otwórz maskę i kieruj wzrok na skrzynie biegów a druga osoba w aucie niech wrzuca biegi. Pewnie w trakcie zobaczysz co nie ciufa…
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Xefirex: Właśnie dlatego jak mam zlecenia typu 1k za 3 godziny roboty to zawsze mówię "o Paaaaanie to tak z tydzień conajmniej", bo zawsze znajdą się osoby które są oburzone, że jak to tak można tyle brać za tak mało czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak oddasz projekt zrobiony po tygodniu to jest lux i się jeszcze cieszą, że tak ekspresowo poszło ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Xefirex: raczej uczciwy gość bo tak jak reszta pisze większość specjalnie przetrzymuje auto i za byle pierdołe kasuje niewiadomo ile. Ostatnio kumpel mechanik mówił mi że jakiś gość przyjechał z jakąś prosta rzeczą, a kumpel kazał mu zostawić auto na 3 dni i wziął 1500zl, gdzie mu to zajęło godzinę i 200zl na części xD W tym kraju trzeba się znać na wszystkim bo każdy chce Cię oszukać i oskubać xD
  • Odpowiedz
@Xefirex: Podjeżdża na lawecie janusz swoim passatem świeżo co sprowadzonym z niemiec do mechanika i prosi go wręcz na kolanach:

- panie, pomóż pan, no nawet nie kręci. A świeżo co kupiony, nówka, prosto z niemiec.
- kolejka jest proszę czekać
- ale pan fachowiec, no niechże pan rzuci okiem

Mechanik otworzył maskę, wziął młotek, jebnął dwa razy tam, raz tam.

- niech pan go zapali

Samochód zapalił.

- panie, ślicznie
  • Odpowiedz