Wpis z mikrobloga

Chłop siedzi 7 lat na wykopie i pierwszy post na tagu bo się bał odrzucenia śmiechu warte
LVL 25
Nigdy nie trzymał za rękę
Waga 50 kilo, nie mam sily na nic
Pracuje na cieciówie bez perspektyw nocki
Bez matury
Jedyny kontakt z kobietą to jak mama drze na mnie ryja żebym #!$%@?ł
Alkholizm zawsze po pracy wale setke i 4 browary
Nos jak klamka od zachrystii, oczy ofiary, trądzik na ryju i ogromna głowa w stosunku do reszty ciała
170 wzrostu
Od zawsze opluwany przez społeczeństwo

#przegryw
  • 80
@TreenwoodKrue: Dokładnie, zamiast pisać to co napisałeś, powinieneś najpierw sobie na kartce napisać co możesz zrobić żeby z tego wyjść. Podliczyć fundusze, wypisać złe nawyki do ograniczenia, rzeczy do zmiany itp. Więc tak to, że się bałeś to mózg Ci dawał dobre informacje, że powinieneś czym innym się zająć. Jeśli chcesz dobrej podpowiedzi albo rady to mi na priv napisz i Ci pomogę.
@Jelcz1906: Ja #!$%@?, gościu nie wiem w jakim świecie Ty żyjesz, ale największym ruchaczem jakiego znam jest typ, który ma 178cm wzrostu. Co ja na to poradzę, że Ty sobie nie radzisz. Ja mam nadwagę w #!$%@?, Banderas nie jestem i co? Mam laskę solidne 7/10. Dodam jeszcze, że nie mam zakól bo się musze #!$%@?ć maszynką na łyso ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co mam Ci powiedzieć?
@fiddle: chodzi mi o glupote taka zyciowa, bardzo mnie wszystko stresuje i przez to nie potrafie nic osiagnac szczegolnie przez wyglad bo kazdy mnie od zawsze wysmiewa i nie traktuje powaznie szczegolnie jak rozmawiam z kobietami
@TreenwoodKrue: Może poznajesz jakichś #!$%@? ludzi czy coś. Na studiach czy w normalnej pracy, każdy ma #!$%@? ile masz wzrostu. Niskorosły nie jesteś. A co do tzw. zaradności życiowej to tego da się nauczyć. Po prostu potrzebujesz czegoś co pchnie Cię do przodu i nie, zimny prysznic czy pobieganie nic nie zmienią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TreenwoodKrue:
Przynajmniej 3 rzeczy są tu do ogarnięcia. Genetyki nie oszukasz, ale:

Waga 50 kilo, nie mam sily na nic

- siłownia, odżywianie, po roku testosteron

Bez matury

- od czego są szkoły wieczorowe, jak się ogarniesz to do 30 studia skończysz

Alkholizm zawsze po pracy wale setke i 4 browary

- zwykły debil, serio chcesz zmarnować życie pijąc truciznę?