Wpis z mikrobloga

@patoologiaa: Kanary! 5h lotu jakoś wytrzyma na Dominikanę leci się 9, czy 10. 21 stopni dzisiaj chyba wam wystarczy? Czy zbyt mało?
Powiedz jej że 99,99% wypadków lotniczych dzieje się w czasie startu albo lądowania, sam lot w powietrzu jest mega bezpieczny niezależnie ile czasu trwa
  • Odpowiedz
Napisz coś więcej. Chcesz zwiedzać? Lenić się przy basenie? Zależy Ci na dobrym hotelu? Nie przeszkadza Ci długi lot? Na ile dni wyjazd?
Ja za 10k jade w marcu do Egiptu z żona i niemowlakiem. Okazuje się ze budżet szybko topnieje jak w grę wchodzi dziecko :|
  • Odpowiedz
fuerte lub Lanzarote


@MikeMX: Bez dzieci ;) Planuje jechać na około 10-12 dni podróż po ślubna i szukam czegoś ciekawego nie zapomnianego ;) Egipt odpada bo po pierwsze ich standard mnie nie przekonuje :(
@justypl: mam chorobę lokomocyjną myślę że na statku bym zszedł xD @RA22OR: chyba jedyna opcja.
  • Odpowiedz
@patoologiaa: Oczywiście Egipt w grudniu to bez sensu. Chodziło mi ze nawet taki budżetowy kierunek, gdy musi spełnić konkretne wymogi, kosztuje sporo.
Za 10k na 2 osoby w grudniu to pewnie bym próbował Tajlandię na własna ręką. Ewentualnie Wietnam. Wiele ciekawych miejsc do zobaczenia, niektóre jak z pocztówki :)
Malediwy i Seszele bym odpuścił. Budżet za mały jak na podróż poślubna.
  • Odpowiedz
@patoologiaa: To zmienia postać rzeczy :D Malediwy są już spoko. Starczy na przyzwoity bungalow na wodzie. Jedyny minus to 12 dni na wyspie o długości 1km może się nudzić. Ale poza tym rajskie widoki i grudzień to idealna pora na ten kierunek.
  • Odpowiedz
Egipt odpada bo po pierwsze ich standard mnie nie przekonuje :(


@patoologiaa: standard zależy od budżetu, nie każdy hotel w Egipcie to syf i mówię to bo sprawdziłem

Oczywiście Egipt w grudniu to bez sensu.


@MikeMX: środek grudnia 2022 Marsa Alam w ciągu dnia średnio 28 stopni, bezwietrznie
  • Odpowiedz
@MikeMX: Na Malediwy to za tę kasę na 2 tygodnie to poleci jedna osoba i to do masówki, a nie jakiegoś bungalowa na malowniczej pięknej wyspie - takie rzeczy to 13 tysięcy za osobę i to na 6 nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc nie wiem skąd Ty z tymi Malediwami wyskoczyłeś, skoro OP pisze, że chciałby na 2 tygodnie. ( No dobrze, półtorej)
  • Odpowiedz
@patoologiaa: 2 tygodnie tam na all inclusive wyjdzie wam taniej niż 10k/ osobę myślę, że możecie się nawet pokusić o 3 tygodnie, tylko wtedy nie zamulać nad morzem, tylko zapraszam również do wyjścia w góry, wynajęcia samochodu i jazdy / zwiedzania całej wyspy i jej malowniczych miejscowości (ʘʘ) w przypadku Majorki oczywiście.
  • Odpowiedz