Wpis z mikrobloga

ładnie rozwijają


@ekjrwhrkjew: studio za miliard peso i newsman podający w większości czyjeś info, który pojawi się dwa razy w sezonie na Skype na 4 minuty XDDDD

No ale "propagandowo" wygląda ładnie
  • Odpowiedz
@janushek: Co Ty #!$%@? xD Nie wiem jak inne kluby, ale kibicuję United i z tego co pamiętam Antonego i Casemiro jako pierwszy podał. To jest tier 1 przecieków transferowych
  • Odpowiedz
@xDgg: no i #!$%@? z tego że napisał pierwszy o np. Casemiro czy innym Ronaldo, myślisz że taki news będzie na Meczykach jako jakiś exclusive? XDDDD
Jak się pojawi temat transferu Antoniego Pierdziszwa do jakiegoś SV Sandhausen to Romano się zmaterializuje na Skypie i powie, że transfer będzie albo nie będzie, nie wiem po co Fabrizio miałby sobie zbudować taką markę żeby się teraz rozmieniać z newsami na jakiś polski kanał
  • Odpowiedz
@janushek: Ja #!$%@?, ale ty gościu toksyczny jesteś xD Oczywiście, że nie poda tego w meczykach, ale posiadanie takiego eksperta od transferów i typa z takimi kontaktami chyba jest jednak na plus? Szczególnie, że ich konkurencja może co najwyżej hejt park z najmanem nagrać albo expose matiego borka
  • Odpowiedz
@xDgg: aha ok, ale to ty się #!$%@?łeś #!$%@? wie o co, że śmiałem sobie zażartować? XDDDD
Przepraszam, już nie będę

posiadanie takiego eksperta od transferów i typa z takimi kontaktami chyba jest jednak na plus?

Przecież napisałem, że taki news dobrze wygląda i Meczyki zarobią na tym kilka subów i kilka tysięcy wyświetleń więcej, to jest oczywiste ale co z tych kontaktów i wiedzy jak Romano zrobi o każdym transferze,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@janushek: propagandowe ale jak się dobrze przyjrzysz jego pracy to zauważysz, że jako jeden z pierwszych zaczął wspominać o transferze Alfonso Sousy do Lecha Poznań, który jak na polskie warunki był hitowy. Romano ma świetną markę, mógłby nawet spotykać się na 15 minut tygodniowo żeby omówić sytuację Milika w Juventusie czy innego Polaka w zagranicznym klubie to i tak jest coś ekstra w porównaniu do innych mediów.
  • Odpowiedz