Wpis z mikrobloga

Fajnie wygląda, taka ma urodę, po co udawać blondi, pompować usta i farbować pióra.
Pytanie czy jej tak zostanie, bo już kiedyś mówiła że nie wróci do blondu.
  • Odpowiedz
@yolllx33: Dla mnie to pozytywna zmiana, że ktoś rezygnuje z farbowania, ostrzykiwania i doczepiania i akceptuje swój wygląd. Dobrze by było, gdybyśmy jako kobiety zaakceptowały wreszcie, że nie każdy musi być oszałamiająco piękny, a co najwyżej zdrowy i zadbany.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: nie twierdze, ze wyglada starzej. Ale conajmniej twarz wyglada na zaniedbana ( zaczerwienienia można niwelować kremami, olejkami i innymi czarami)
Z drugiej strony mając tak wyrazisty image wcześniej wracając do naturalności widzi się spora różnice. Podsumowując - mimo wszystko na plus. Naturalność jest spoko
  • Odpowiedz
@rogata5000: w 100% się zgadzam że kobiety w większym stopniu powinny się akceptować takie jakie są naturalne, lecz kobiety które nie chcą być naturalne także powinny być akceptowane. Przy założeniu że kobieta nie jest przez nikogo przymuszana i decyduje się na zmiany w swoim wyglądzie lub jednak chce być jak pan bóg ją stworzył to ma do tego prawo. Dzisiaj największymi hejterami kobiet są kobiety - naturalne krytykują zrobione i w
  • Odpowiedz
@kipman1: Nie uważam, żeby kobiety ingerujące w wygląd zasługiwały na krytykę i nigdzie tak nie napisałam. Wiem jednak, jak wygląda bycie kobietą i jakie stawia się nam oczekiwania, dlatego twierdzę, że dla własnego zdrowia psychicznego lepiej jest akceptować siebie i to, że nie każdy musi być piękny czy młody, ale za to mamy inne zalety, a zyskany czas i pieniądze inwestować w wiedzę i umiejętności. Zresztą to samo dotyczy mężczyzn. Jest
  • Odpowiedz