Wpis z mikrobloga

Czytam komentarze pod artykułem o Roksanie Węgiel i jej 8 lat starszym chłopaku i nie mogę uwierzyć w to co ludzie tam wypisują a głównie wypisują to kobiety. Zaraz podam przykłady tych komentarzy. Tutaj link do artykułu z komentarzami
https://www.pudelek.pl/26-letni-chlopak-roksany-wegiel-ma-dziecko-ze-znana-aktorka-6854400700430912a

Ten pierwszy komentarz z tym 'starym 26 letnim dziadem' jest najbardziej plusowany

Jak mialam 18 lat, to facet w wieku 26 lat był dla mnie starym dziadem. A zwłaszcza facet o takiej "radiowej" aparycji. I nie szukałam poczucia bezpieczeństwa u żadnego faceta. Poczucie bezpieczeństwa w tym wieku dawali mi rodzice.


Związek 18latki z 26latkiem to taka przepaść jak związek 20latka z 12latką...


Serio współczesne kobiety aż tak bardzo nie chcą nawet 8 lat starszych? Przecież jeszcze jakieś około 100 lat temu nie brakowało związków ,gdzie dziewczyna miała nawet 16 lat a jej partner np. 28 lat czyli 12 lat różnicy a tutaj jest robiony taki ogromny problem ,że 18 latka ma 8 lat starszego chłopaka. xd

#prokuratorboners
  • 11
@Edenes: Współczesne młode kobiety nie mają problemu wiązać się z ciut starszym lub młodszym ponieważ to jest całkowicie normalna sprawa czego dowodem doskonałym jest chociażby sama Roksana, aby się samemu przekonać o tym wystarczy wyjść na miasto, instagram, tinder cokolwiek chociażby dla tego, że nikt idealnie nie jest w stanie wyczuć wieku. Tutaj problem mają głównie jakieś sfrustrowane stare rury które czują, że młodsza konkurencja jest u bram. Mnie szczególnie rozbawił
Pobierz Cztero0404 - @Edenes: Współczesne młode kobiety nie mają problemu wiązać się z ciut s...
źródło: comment_16734545311jmBL5hlpUZmefyhP5MAxk.jpg
@Edenes: Taj szczerze. To, aby się przekonać dlaczego jest tak jak w komentarzach wystarczy się umówić samemu z młodszą dziewczyną tam powiedzmy 16-20 lat i później zwrócić uwagę na to jak reagują twoje rówieśniczki
@Cztero0404: One które się już wyszalały za małolata chętnie oceniają innych. Według nich one mogły szaleć, ale facet jak ma +20 lat i nie jest żonaty to coś z nim nie tak. A sama różnica wieku przecież nie jest olbrzymia 18 latka z 26 latkiem? Przecież to nie jest wielka różnica i za parę lat będą zwykłą parą z różnicą wieku jak w każdym związku. To jest hipokryzja p0lek właśnie bo
@Atencjuszhehe: Mnie dużo bardziej bawi to, że ja mam 23 lata obecnie (rocznikowo 24) więc jakiś turbo stary nie jestem a takie kwiatki już się zaczynają w naszym pokoleniu. Turbo, mega zabawnie patrzy się na to jak rówieśniczki krytykują dzisiejsze małolatki za zachowanie w necie na przykład a ty sobie przypominasz co same na takim ask.fm robiły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Edenes: tak już jest ze u kobiet młodość jest najbardziej cenioną cechą, i kobiety które już jej nie maja nienawidzą tych młodych.
Niepotrzebnie bo kobiety w każdym wieku mają swoje walory, jednak osiemnastka ma najbardziej atrakcyjny wygląd.
@Edenes: Jak słyszę "Roksana Węgiel", to zawsze wyobrażam sobie taką divę z roksy, która mieszka w nieogrzewanym domku gdzieś na wsi i jest jej bardzo zimno i od klientów zamiast kasy dostaje węgiel albo inny opał.
Inni słyszą "Roksana Węgiel" a mój mózg słyszy "roksa na węgiel" w sensie, że jakaś roksa jest napędzana węglem zamiast hajsem
@karakanjaroslaw: @Cztero0404: @Atencjuszhehe: @Tata_Kasi: Wy w ogóle nie wiecie jak działa sposób myślenia i psychika u nastoletnich dziewczyn w wieku 15-18 lat.
Te komentarze z tego artykułu wcale nie muszą wynikać z jakieś frustracji tylko z realnego sposobu myślenia tych kobiet , gdy same miały po 16 czy 18 lat.
Poznawałem trochę nastolatek w wieku 15-18 lat , gdy sam miałem 23-27 lat, ale raczej tak bardziej z
@Cztero0404: miałem w miarę krótko opisać ,ale jak to często bywa za bardzo się rozpisałem. Dla Ciebie to mogą być pierdoły. Dla mnie sama prawda bo to przeżyłem i swoje widziałem. Wyrobiłem swoją opinie na podstawie tych sytuacji. Widzę po prostu pewien schemat