Wpis z mikrobloga

siemka wykopki, polecicie mi jakąś drukarkę?
Myślałem nad laserem od Brother HL‑1223WE ale mono.. znalazłem papier fotograficzny samoprzylepny i chciałem może jakieś wlepy sobie podrukowac albo etykiety na paczki. A z tego co widzę kompatybilność z laserowymi w jakiejś rozsądnej cenie typu 20-30zl za 50 arkuszy+ jest niewielka. Chyba że się mylę. Ale za to laser jest mniej problematyczny z tego wiem 90zl za 1500 stron to nie jest jakoś ultra tanio.

Albo Epson EcoTank L3251 z 820zł. Wszystko fajnie bo wydrukuje sobie wlepy w kolorze, tania eksploatacja 30zl 4500-7500 kartek zależnie od tuszu. Ale martwi mnie to że zaschnie mi głowica albo te tusze w zbiornikach i będzie po drukarce jak przy starym HP za 170zl ale wiadomo to już nie taka niska półka.

Czy przy atramentowkach wystarczy drukować co 2 dni? I nic nie powinno się stać. Gwarancja tylko rok. Na Epsona .

#drukarki
  • 6
i


@Kacperhehe: Jak nie będziesz drukował typowo zdjęć to lepiej brotherahttps://www.x-kom.pl/p/640496-urzadzenie-wiel-atramentowe-brother-inkbenefit-plus-dcp-t420w.html?partnerid=100033939&sm12=NTE=&ts=1673517448&token=0d01dc0ea3309962b611be3a8122caa1&96
Z minusów to nie ma duplexu. Ogólnie jak będziesz drukować przynajmniej raz w tygodniu to nic nie zaschnie. Drukarka ma być też cały czas podłączona do prądu bo się automatycznie czyści.
@michalek510: znajomy chyba ma podobny model brothera ale od początku softowo coś mu nie działało.
(Nówka)
Skaner ok ale np normalne wydruki jakoś badziewniedrukowalo nol, na jednej kartce drukowalo od razu całego pdf z 3 kartkami a później błędy żeby co kolwiek wydrukować..