Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Fakt. Żaden ze mnie ekspert bo byle odpowiedzialny za stronę techniczna, tworzenie bazy danych, programu do statystyki etc… brałem udział jako zaplecze techniczne w badaniach ma temat dzietności organizowanych przez harvard i ICL. Badania było ogólno światowe, w Polsce odpowiedzialne były za to 2 komórki UM.

Krótko. Konkluzja badań było to ze dzietność niska jest w społeczeństwach w których kobiety maja prawa do samostanowienia. W efekcie kobiety zaczęły wymagać od życia wygody i realizacji marzeń.

Nie żadne żłobki, żadne gotówki, socjale, opieka medyczna. W krajach w których dzietność jest wysoka jednoznacznie kobiety uchodzą za towar.

Tak wiec wraz z rozwojem cywilizacyjnym nie ma możliwość wzrostu demografii bo nośnik płodu wyszedł z roku biologicznej. Chcecie przyrostu, to musimy wrócić do średniowiecza, nie? To czas zaakceptować zmiany.

Męczą mnie już te ogolnopolskie i światowe dyskusje.

Swoją droga, moi znajomi którzy wiedzieli co robię, często pozwalali sobie ma typowe żarty typu „jak zachód lewacki robi badania to wiadomo co wyjdzie”. W badaniach braki udział choćby Edward Gleaser, Amanda Pallais - autorzy jednego z lepszych opracowań na temat tego czy wage gap istnieje, opracowanego przez Harvard 2018.

Po przygodzie w latach 2018-2020 i 2022 śmiem stwierdzić ze tego typu badania o wiele lepiej, treściwie i obiektywnej robione są na zachodzie niż w polskim matriarchalnym środowisku naukowym. 80% czasu pracowałem z polskimi komórkami a resztę z zagranicznymi i niestety patologie takie jak wykreślanie z bazy danych „niewygodnych” głosów jako niewłaściwych był znacznie większy. W istocie, badania z UK, Francji, Szwecji, czy tez Portugalii miały podobne wnioski a u nas zupełnie inne. W skrócie, szybkość i stopień feminizacji, możliwości oderwania od roli biologicznej, możliwość samodecydowania które przekładało się między innymi na antykoncepcję były głównymi przyczynami na zachodzie. Metodologia i algorytm badań były dość podobne, tak nie forma ankiety a 45 minutowa rozmowa z psychologiem. W Polsce zaś ze względu na ograniczone fundusze zdecydowano się na ankietyzacje, wyniki opłakane. A pani BN z UM Warszawskiego przechodziła sama siebie. Wiem natomiast ze doktoranci czytają wykop wiec pozdrawiam (:

Ps badania miały być prezentowane jako analiza częściowa w 2024 l, niestety już teraz wiem ze przez covid zostało to opóźnione,jednak sam mogę się cieszyć bo technicznym przedłużono kontrakty, ktoś to musi wklepac, ocenić.

#polska #dzietnosc #ekonomia

Ps, tak wiem nikt tego nie przeczyta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bf342dcdab2baf82040448
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Sama prawda.

Żłobki, urlopy macierzyńskie, nadskakiwanie kobietom ma skuteczność podobną do tańca wywołującego deszcz. Kobiety porzuciły swoją rolę biologiczną, więc muszą też porzucić swoje społeczne przywileje:

1) Zrównanie wieku emerytalnego
2) Służba wojskowa na takich samych zasadach jak mężczyźni.
3) Obowiązkowe testy na ojcostwo przy porodzie.

Za same oszczędności na kobiecym wieku emerytalnym (w wieku 60-64 w 2020r. było ok. 1,424 mln kobiet, średnia emerytura to 2500 PLN, bezpośrednim transfer
@AnonimoweMirkoWyznania: wystarczy chyba zmysł obserwacji, żeby dojść do podobnych wniosków? Ja nie mam dzieci, bo mi się nie chce i żyje mi się zajebiście wygodnie i bezstresowo, mogę sobie podróżować i przewalać hajs na co chcę itp. Podobnie żyją moje koleżanki.
@WesolyLudwiczek: Tak jeszcze mi przyszło do głowy w kontekście tego hodowania armii dzieci w surogatkach zamiast wczesnej emeryturki dla kobiet - często słyszę argument kobiet że ciąża to jakieś tam obciążenie zdrowotne, że duże poświęcenie etc. I chciałbym to teraz porównać do męskich poświęceń gdzie chłop całe życie grzebie się w toksycznych smarach jako mechanik, wdycha opary jako marynarz na tankowcu, siedzi w kabinie ciężarówki całymi tygodniami i je gówno -
Pobierz PfefferWerfer - @WesolyLudwiczek: Tak jeszcze mi przyszło do głowy w kontekście tego ...
źródło: comment_1673550020DeP1d4fZG9JZQ9tJlQTgnH.jpg