Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak pomóc swojej dziewczynie gdy jest w ciężkiej depresji i ma myśli samobójcze?
W skrócie, jak ją poznałem to było źle ale nie aż tak źle. Ogólnie przez okres naszej przyjaźni i początkowego związku udało mi się ją naprawić. Problem jest taki, że mam chorobę afektywno dwubiegunową i miałem totalny spadek nastroju na okres 2 miesięcy. Ostrzegałem ją żeby mnie olała bo ja z tego wyjdę. No niestety z wielkiej miłości latała za mną i robiła wszystko by mi pomóc. Teraz ją to totalnie wyniszczyło i wróciła do najgorszego stanu. Nic nie jest w stanie poczuć. Szczęścia, smutku, radości. Jest jej wszystko obojętne. Widziałem jej wyniki wyszukiwania gdzie wpisywała najmniej bolesne sposoby na samobójstwo. Nie wiem co mam robić, nalegam mocno na udanie się do psychoterapeuty i psychiatry, ale ona nie chce przez to przechodzić bo ma przykre doświadczenia. Latam za nią, ogarniam cały dom. Staram się pomagać bardziej niż ona mi pomogła ale nic to nie daje. Strasznie się martwię. Oferowałem wszystko, wyjazd i odcięcie się od świata, opłacenie leków i terapii, pomoc w każdej sprawie ale nic nie jest w stanie jej pomóc. Boję się, naprawdę się boję. A najgorsze jest to, że wiem, że to moja wina. Gdybym sam nie odstawił leków to by może wyglądało to inaczej. Jestem wściekły na siebie...
#zwiazki #depresja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bf4f49cdab2baf82040773
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
  • Odpowiedz