Wpis z mikrobloga

jest styczen a ty piszesz ze nie zdasz matury wiec jestem wrecz przekonana ze ja zdasz ale jestes z tych panikar ktore przed sprawdzianem chodza po korytarzu i biadola ze nie zdaja a na koniec nikomu sie nie przyznaja ze dostaly 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Masz coś z głowa? Całe 3 lata liceum leciałem na 2 i 3 do matury zacząłem uczyć się dokładnie 25 marca wcześniej nic a nic. Dziś jestem na pierwszym roku magisterki z informatyki (1 stopień już zaliczony też z informatyki) to że zdasz maturę to jest pewne serio jest łatwa a te 50% ze wszystkiego będziesz miała bez żadnego problemu jak napiszesz do mnie na priv to ci wyślę matemaksa
@AnonimoweMirkoWyznania: Matemaks niejednego już wyciągnął z dołka + rozwiązując w kółko arkusze z ubiegłych lat idzie wkuć procedurę rozwiązywania zadań jak litanię, do tego nauka efektywnej obsługi tablic matematycznych. Dorzuć jakiś zbiór motywów literackich na j. polski z internetu, żeby sobie utrwalić/poznać utwory pod daną tematykę/tezę i lecisz.

Chyba, że bait, wtedy Es ist ein Bait von über Qualität
@AnonimoweMirkoWyznania podrzucę Ci protip na maturę z polskiego. Odpuść sobie wszelkie lektury i naucz się pisać interpretację wiersza (bo takie zadanie zawsze jest jako alternatywa do wypracowania z lektur) tego nie da się nie zdać bo o każdym wierszu można napisać praktycznie to samo.
@AnonimoweMirkoWyznania jak można umieć angielski na C1 a bać się matury? Wtf Matma.to algorytmy. W sumie to nie rozumiem dlaczego humany ( nie te książkowe) mają z nią taki problem skoro to jest tak naprawdę pamięciowka Coś jak w krokach do pieczenia ciasta. Tu nie ma żadnego myślenia. Wykuwasz algorytm. Robisz 50 zadań z algorytmu . Przechodzisz dalej. Grunt to znalezienie dobrego zbioru zadań żebyś tam miała odpowiedzi. A najlepiej jakby był