Wpis z mikrobloga

Gdyby nie wojna z kacapami to ukry by wcale tak przyjacielsko do nas nastawieni nie byli kolego.


@Micylian: od 2014 Polska i Polacy byli na miejscach w top3 najbardziej lubianych państw/narodów zawsze od 2014 roku. A osobiście jako osoba, która na Ukrainie była wielokrotnie w tym na dłużej mogę powiedzieć, że nigdy nic mnie nieprzyjemnego nie spotkało, a wręcz przeciwnie.

Moja rodzina właśnie mieszkająca przed wojną na wschodzie od strony babki
Moja rodzina właśnie mieszkająca przed wojną na wschodzie od strony babki coś o tym wie...


@Micylian: chłopaku ja jestem z podkarpacia i mi moje babcie od małego opowiadały jak Ukraińcy palili całe wsie i mordowali ludność więc nie pałam do nich miłością tak samo jak do Niemców ale w tej chwili mnie to #!$%@? i kibicuje im z całego serca by z kacapami wygrali bo wolę mieć ich za granicą niż
@JestemZielonka123: To żeby wygrali z kacapami leży w naszym interesie i trzeba ich wspierać. Ale pałać do nich miłością i sympatią to przesada, to nie są nasi przyjaciele i nigdy nie byli. Natomiast na wykopie jak napiszesz coś złego o ukrach to z automatu jesteś ruską onucą opłacaną przez kreml.
Natomiast na wykopie jak napiszesz coś złego o ukrach to z automatu jesteś ruską onucą opłacaną przez kreml.


@Micylian: no jest tak, mnie też wykopki zwyzywały od ruskich onuc, uśmiałem się bo przezabawne to było ale mam to w dupie. Uważam, że większość z nas i tak od urodzenia ma wszczepioną antypatię do Ukraińców tak samo jak do Niemców i to wystarczy, po co siać ferment który w tym momencie pomaga
@Micylian: specjalnie znalazłem też dla ciebie badanie z 2013 roku dotyczące postrzegania najbliższych kulturowo narodów. Od góry Rosjanie, Białorusini, Ukraińcy, Żydzi, Polacy. Nie jest to to samo co ranking popularności, ale też całkiem nieźle oddaje nastroje czasu. Zapewniam też, że na nas nie głosowali Ukraińcy z centrum i wschodu, tylko w znacznej większości z zachodu.
Pobierz TenebrosuS - @Micylian: specjalnie znalazłem też dla ciebie badanie z 2013 roku dotyc...
źródło: comment_1673603683JJUYkYzNtlX9dcEEC97Xwm.jpg
I nie urodziłem się z nią tylko sam ją z czasem wytworzyłem śledząc historię.


@Micylian: nikt sie z niczym nie rodzi, miałem na myśli, że rodziny od małego ją u nas wpajają. Jak ci ktoś od małego, kiedy jeszcze niewiele rozumiesz mówi, że ludzie z kraju od którego granicy żyjesz kilkanaście kilometrów dalej kilkadziesiąt lat wcześniej palili i mordowali Polaków to sympatią do nich pałał nie będziesz. Niestety nic nie jest