Wpis z mikrobloga

Czy ma ktoś jakąś opinie o platformie edukacyjnej ,,Studiuje.it" Natknąłem się na reklamę tego ,,cuda" i zastanawiam się czy warto w to zainwestować. Autor chwali się, że jest w stanie przekazać wiedzę z wielu dziedzin informatyki(od elektroniki, przez systemy operacyjne po Frontend i programowanie kończąc). Dopiero zaczynam z informatyka i pomyślałem że może byłoby to fajne w swoich założeniach, pytanie jak z wykonaniem i jakością wiedzy w środku. Koszt to 320 zł
#studiujeit #studbaza #pytanie #pytaniedoeksperta #programowanie #informatyka
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@Proogramista Chciałem się dowiedzieć trochę więcej o systemach, bo przy instalowaniu kompilatora C++, musiałem np zmienić zmienne środowiskowe i zrobiłem wg poradnika, ale chciałbym wiedzieć dlaczego tak a nie inaczej. Mozesz coś polecić w tym kierunku?
  • Odpowiedz
musiałem np zmienić zmienne środowiskowe


@krzawer_turpan: Nie musiales mogles zawsze wpisywac z palca przy kompilacjii. W OS dla typowego prgramisty nic wiecej nie robisz. Wszystko jest teraz w chmurze i lokalny OS to tylko klient. Ja mialem na studiach cos takiego jak Podstawy Informatyki i tam bylo ogolne uzywanie systemow operacyjnych, a szczegolnie terminali.

Chyba to jest ok: CS50 Harvard.
  • Odpowiedz