Wpis z mikrobloga

@NoMoreTearsJustSmile: Ja się dziwię (ale w sumie pomijając wykop, bo poziom tego portalu w ostatnich latach drastycznie się obniżył), że są w 2023 ludzie, którzy wypowiadają się na temat innej osoby nawet jej nie znając. Oceniają na podstawie "bo mi się tak wydaje", a nie na podstawie faktów.
  • Odpowiedz
@uketrab

są w 2023 ludzie, którzy wypowiadają się na temat innej osoby nawet jej nie znając


Czyli nie mogę nic powiedzieć, przykładowo, na temat Andrzeja Dudy, bo go nie znam osobiście?

Oceniają na podstawie "bo mi się tak wydaje", a nie na podstawie faktów.


A jakie są niby te fakty? XD oceniam co sobą typ reprezentuje też za pomocą social mediów i uważam że mogę co nieco o nim powiedzieć.
  • Odpowiedz
@NoMoreTearsJustSmile: A w ktorym miejscu napisałem, że powinieneś znać kogoś osobiście?
No właśnie, czekam aż przedstawisz te fakty na które się powołujesz, że to scamer. To Ty zarzuciłeś mu scam. Podasz jakiś dowód na to? Czy po prostu tak się Tobie wydaje? xD
  • Odpowiedz
@uketrab

No właśnie, czekam aż przedstawisz te fakty na które się powołujesz, że to scamer. To Ty zarzuciłeś mu scam.


To chyba ten gość powinien udowodnić, jak działa ten jego biznes i uwaga, nie powinno to być wklejanie fejkowych rozmów z messengera na temat Junior Validation Developera w 3 miesiące za 20k xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: IMO instagram Waldka to taki marketing żeby przyciągnąć uwage młodych ludzi, którzy są potencjalnymi klientami na kurs. Tak samo jak wywiady na youtube. To nic innego jak reklama.


Łał, no właśnie o to mi chodzi. Reklama. Zero wartości ma taka reklama poza tym "pa widzisz jakie fajne auto? widzisz jaka laska tutaj ten? a jaki garnitur mam ziomek, pokazać ci rolexa? no i ja kurs sprzedaje, ty też możesz tak
  • Odpowiedz
No to żyjemy w dwóch innych światach. Mnie pytają o projekty, o to jakie funkcjonalności wprowadziłem w produkcie, jakie były największe wyzwania podczas pracy nad danym zadaniem, z jakich technologii / bibliotek skorzystałem, jakim sposobem testowałem te funkcjonalności i tak dalej. Myślę, że zdrowiej jest zainteresować kogoś nauką nowych rzeczy niż zarobkami. Zarobki to tylko tymczasowa motywacja która zanika, później o ile nie jara cię sam proces tworzenia, rozwiązywania problemów, pisania kodu
  • Odpowiedz
@NoMoreTearsJustSmile: koleś, przemyśl sobie to co piszesz, bo to jakiś absurd.

1. Masz różowy pasek pod avatarem
2. Pytasz się mnie co jest złego w bezpodstawnym oskarżaniu ludzi? Tak, nie możesz napisać, że Andrzej Duda to scamer, jeśli nie masz na to dowodu. To w pewnych sytuacjach jest karane. I nie ma znaczenia czy kogoś znasz czy nie znasz.
3. Piszesz, że ktoś kto prowadzi firme, żeby zdobył Twoją akceptacje
  • Odpowiedz
@uketrab

1. Masz różowy pasek pod avatarem


??? XD

2. Tak, nie możesz napisać, że Andrzej Duda to scamer, jeśli nie masz na to dowodu. To w pewnych sytuacjach jest karane.


Trzęsę się i boję się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3. Piszesz, że ktoś kto prowadzi firme, żeby zdobył Twoją akceptacje swojej działalności poprzez Twoje zaprzestanie oskarżania go o scam powinien publicznie udostępnić informacje jak działa jego biznes.
NoMoreTearsJustSmile - @uketrab
 1. Masz różowy pasek pod avatarem

??? XD 
 2. Tak, ...

źródło: comment_1673639744nznPHqEjuENdtJSJqDtRKj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@NoMoreTearsJustSmile: Fakt tutaj przez pomyłkę spojrzałem na zły komentarz bo wydawało mi się że piszesz jako facet. Ale reszta się nie zmienia.
Nie jestem fanatykiem Waldka. Po prostu go poznałem, wiem jak działa jego biznes i brzydzi mnie takie bezpodstawne oskarżanie go o oszukiwanie ludzi. To jest z Twojej strony bardzo nie w porządku i uważam, że powinnaś się zastanowić nad tym co piszesz w internecie.
  • Odpowiedz