Wpis z mikrobloga

@PandaCKratka: Dzięki! Krakow, okolice m1, 63 metry
@GeDox: Nie No spadki były to prawda, sam złapałem na promocji ale bardziej uśmiecham się do tych krzyczących o spadkach po 20%. A co ciekawsze mieszkania z fajnym układem znikają od ręki, tym bardziej jeśli cena nie była jakoś mocno przesadzona w porównaniu do podobnych inwestycji w mieście
@sdamians: ja też już długo nie będę w tym obozie - czekam do lipca, biorę pod korek ten kredyt 2% i tyle.

Dobrze to już było - przed nami zubożenie i turlanie się w gównie. Trzeba to niestety zaakceptować.

Spieszmy się wydawać pieniądze - tak szybko stają się bezwartościowe.
@haha123: Powodzenia, zebys znalazł coś fajnego! Sam będę kredytować 3 transze i tez spróbuje załapać się na ten kredyt 2% bo na ten moment warunki spełniam, uda się to super a jak to kiełbasa wyborcza i będą opóźniać to wezmę na standardowych warunkach i będę spłacać szybciej
@sdamians: a to już jest gotowe, czy dopiero to budują i za 2 lata będzie gotowe?

Tak naprawdę to dla mnie ten kredyt 2% to darmowe pieniądze - wrzucam kapitał na lokatę i z samych odsetek pokrywam z nawiązką wydatki z kredytu 2%.

Tylko debil, który ma znaczny kapitał, by tego kredytu 2% nie wziął xD
@sdamians: właśnie znalazłeś się w akcie notarialnym, jak miałbyś spełniać warunki kredytu 2%? Wystarczy jeden zapis związany z wymogiem zawarcia umowy po dacie wejścia w życie programu i darmowy kapitał poszedł w #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wystarczy jeden prosty myk, by wyeliminować wszystkich z umowami deweloperskimi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@haha123: Równo za rok ma być oddane, dla mnie idealnie bo teraz będę odkładać na wykończenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) warunki z zapowiedzi są super, jeśli nawet mi się nie uda to wtedy różowa będzie kombinować bo tak jak mówisz, żal nie skorzystać

@francoisinho:
Zgodnie z tym co mówił Buda nie będzie to problemem, wiadomo ze może się zmienić ale mieszkanie znalazłem jeszcze przed ogłoszeniem tego