Wpis z mikrobloga

@loczyn: no tak bo jak trybson kupi mieszkanie na wilanowie to znaczy ze jest #!$%@? bogaty a kulczyk budujacy zamek w puszczy na pewno mieszka miedzy takimi ludzmi, wcale nie ogrodzony plotem xD gęba ktora widzisz w necie =/= bogaty. Gdzie mieszka Sołowow? Solorz? No wlasnie. To sa bogaci ludzie, a nie zarobasy bo jest koniunktura


@peoplearestrange: No super ale Polska nie dorobila sie swojego Beverly Hills gdzie multimilioner mieszka
  • Odpowiedz
@dudi-dudi: ale co to jest "bogata dzielnica" w polskim mieście xD? To nie Nowy Jork lat 70, tutaj prawnik/lekarz może mieszkać w wielkiej płycie, a biedny studencina pracujący na umowie zleceniu wynajmować z pięcioma kolegami mieszkanie w śródmieściu, bo blisko na uczelnię i do knajp xD.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dieem99: tylko w takiej wawie nawet na Śródmieście gdzie są najwyższe ceny będziesz miał ludzi mieszkających w małych klitkach i biedniejszych od większości ludzi z takiego Międzylesia w Wawrze
  • Odpowiedz
  • 1
@pablosik tak, można dopisać do listy.
Ja tak szybko z głowy wymieniałem. Jeszcze parę miejsc by się znalazło ale nie są to na pewno cale dzielnice tylko pojedyncze osiedla, fragmenty dzielnic.
  • Odpowiedz
Zastanawia mnie co to jest "bogata dzielnica" według niej. To w Warszawie ma miejsce? Załóżmy że w Warszawie. Czy ktoś może podać przykład takiej właśnie bogatej dzielnicy w stolicy?


@CheSlaw: Chyba nie, chociaż niektórym takową wydaje się miasteczko Wilanów XD
  • Odpowiedz