Wpis z mikrobloga

@Nieszkodnik: co masz na myśli? Naszych bliskich, czy tych którzy zginęli, a nie powinni, broniąc i chroniąc SWOICH bliskich?
Dla mnie to takie same tragedie... Sporo widzę na tiktoku właśnie "hołdów" oddawanym żołnierzom podczas ich ostatniej drogi i szczerze przyznaję, że to dla mnie smutny widok...
Ale poniekąd masz rację, jeśli chodzi o sanitariuszki, które z karabinem nie biegają...
@Heavenhell: i mnie tak właśnie boli każda czerwono-czarna flaga upa ponieważ banderowcy wymordowali mi w trakcie wojny połowę rodziny i tego nigdy nie zapomnę przez szacunek dla przodków a zwłaszcza dziadków którzy mi o tym opowiadali. Ta cześć rodziny która przeżyła schroniła się w Rybczy gdzie była Polska samoobrona. Tutaj szanuje za brak tej szmaty na pogrzebie, dziewczyna niech spoczywa w pokoju a dla rodziny kondolencje. Niech pogonią tych zbrodniarzy kacapów...
i mnie tak właśnie boli każda czerwono-czarna flaga upa ponieważ banderowcy wymordowali mi w trakcie wojny połowę rodziny i tego nigdy nie zapomnę przez szacunek dla przodków a zwłaszcza dziadków którzy mi o tym opowiadali.


@Hubalik: I dlatego nigdy nie pójdziesz naprzód pełnym krokiem. ¯\_(ツ)_/¯
@vCertus: Oglądanie się za siebie nie przynosi w życiu żadnych korzyści. Wręcz przeciwnie, efektem tego są nasze przekonania, które blokują nam rozwój tu i teraz.
Nawet nie trzeba sięgać aż tak daleko - żyjąc wydarzeniami z naszego życia sprzed dwudziestu lat, nie zrobimy znaczącego progresu w teraźniejszości, bo mimo że nasze otoczenie i ludzie się zmienili, to sami sobie narzuciliśmy pewien sposób patrzenia na to wszystko.